Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

mandat albo laweta bo auto może być nie sprawne technicznie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zwykle jest mandat i konieczne badanie żeby dowód odebrać. Ale mówiłem mu że się doigra lawety kiedyś.

Zapłaci parę stówek to zmądrzeje.

virus gadałem dzisiaj z moim spawaczem ale zapomniałem się spytać czy już robi nierdzewkę. Zaraz przedzwonię się zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to się nie pali bardzo bo pewnie jak będę coś robił to po wizycie u Witka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.10. jadem po Rogale do Wawy :kox:

12.10 też jade :decayed:

a nie mozna bylo powiedziec ? tez bym sie zabral i we Trzech mozna bylo pojechac w jeden dzien, raźniej zawsze :friends:

No było by fajnie ale pewnie trzeba by jeszcze było poczekać z 2 miesiące żeby nas we 3 wcisnął na raz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem ze dwie godzinki po virusie ale wolny termin był dopiero na 22-23 mi pasował 23 a na 22 umówiłem szwagra z BRD :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Nigdzie nie zaginąłem, no może ostatniej soboty... :decayed: :decayed:

coś mi net szwankuje, a wy z tymi postami to też nie grzeszycie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na zimę to super fela (moim zdaniem) good w dodatku można tanio kupić. Nie cierpię stalówek sick3

Ciężko się nie zgodzić :cool1:

Dawniej jak miałem blaszaki, strasznie szybko mi rdzewiały od soli :no:, wyglądały jak w 20letnim polonezie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ścigałem godzinę temu po Rzeszowie srebrnego avanta z naklejką klubową na szybie. Ładnie zap..... :evil:

pozdrowienia dla kierownika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzisiaj mialem ciekawa przypadłość tankowalem na szczescie jedynie za 35 zł na orlenie ON wyjeżdżam ze stacji a tu komputer nie pokazal zadnej zmiany w ilosci paliwa :confused4: stanąłem na poboczu bo mógł sie jeszcze nie ustabilizować ale niestety dalej bez zmian :confused4: wrocilem sie na Orlen i mowie o zaistniałej sytuacji ale oni zapewnili mnie ze byla akurat dzisiaj dostawa i nie ma możliwosci braku ropy, a nawet jesli dystrybutor nie podawałby paliwa zatrzymalby sie, wiec wyjechalem i mysle sobie ze cos mi sie pewnie zepsuło ale dla pewności jak bede wracał to stanę na stacji bp. Zatankowałem na stacji bp za 20 zł i oczywisice komputer odrazu pokazał przypływ paliwa o te prawie 5 litrów :kox:

Morał z tego taki że stracilem 35 zł a nic ropki na Orlenie nie dostałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzisiaj mialem ciekawa przypadłość tankowalem na szczescie jedynie za 35 zł na orlenie ON wyjeżdżam ze stacji a tu komputer nie pokazal zadnej zmiany w ilosci paliwa :confused4: stanąłem na poboczu bo mógł sie jeszcze nie ustabilizować ale niestety dalej bez zmian :confused4: wrocilem sie na Orlen i mowie o zaistniałej sytuacji ale oni zapewnili mnie ze byla akurat dzisiaj dostawa i nie ma możliwosci braku ropy, a nawet jesli dystrybutor nie podawałby paliwa zatrzymalby sie, wiec wyjechalem i mysle sobie ze cos mi sie pewnie zepsuło ale dla pewności jak bede wracał to stanę na stacji bp. Zatankowałem na stacji bp za 20 zł i oczywisice komputer odrazu pokazał przypływ paliwa o te prawie 5 litrów :kox:

Morał z tego taki że stracilem 35 zł a nic ropki na Orlenie nie dostałem :confused4:

Też raz miałem taki przypadek zatankowałem za 50 zł i ropki nic się nie wlało musiałem tankować na innym CPN bo bym do domu nie dojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...