Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Ścigałem godzinę temu po Rzeszowie srebrnego avanta z naklejką klubową na szybie. Ładnie zap..... :evil:

pozdrowienia dla kierownika :wink4:

To pewnie R.T. bo tylko o nim sie uzywa takich określeń :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro_x , TezFakt - do tych alusów to podejdą mi szpilki od osiemnastek czy muszę innych szukć ?

18-stki mam takie rs4new.jpg

Hm, u siebie jednymi szpilkami miałem kręcone i 18 (teraz 17) i te 16 biedronki ;). Ale czy szpilki są od 18, czy od 16 to nie wiem, wiem tylko że pasowały mimo iż przy 18 płytko się wkręcały (kilka obrotów mniej, ale wystarczająco żeby trzymały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felgi są ori to jedne szpilki będą pasowały do każdego rozmiaru felgi :) Jeśli felgi nie są oryginalne to różnica może być w tym czy szpilki stożkowe czy kulowe. U siebie jedne szpilki miałem w stalowych 15" i alu 17" czy 18" jak nie miałem dystansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będą pasowały. do stalówek są inne, no ale na stalówkach się nie jeździ :evil:

W sumie przy tych hebelkach 320 mm to i tak nic mi innego nie wchodzi tylko biedronki w 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będą pasowały. do stalówek są inne, no ale na stalówkach się nie jeździ :evil:

W sumie przy tych hebelkach 320 mm to i tak nic mi innego nie wchodzi tylko biedronki w 16"

320mm wchodzi pod 16" ? :gwizdanie: Myślałem że 312mm to max. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzi pod biedronki. I wcale nie chodzi tu o średnicę a odsadzenie felgi. Biedronka ma ET chyba 45 lub 42 i to wystarcza żeby nie zachaczała o zacisk. Do średnicy jeszcze jakieś miejsce jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka ma ET chyba 45 lub 42

kiedy szukalem ich dla siebie zauwazylem ze Ludzie na allegro podawali rozne ET. raz 42, raz 45 a byly nawet 50. ja kupilem z ET 42 . ciekawe czy faktycznie audi robilo te same "biedronki" z roznym ET czy Ludzie nie wiedza co sprzedaja ? :wstydliwy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za spot dziś pod E'leclerc nawet Bracus Był ..

:polew: Bmw kontra Golf i potem dzwon przy paleniu gumy hi

?? :mysli: :mysli:

to dostałem na emaila:

"Witam

W związku z turniejem na Podpromiu zmianie uległa lokalizacja spota ogólnego na Zakończenie Sezonu 2010 r.

Zapraszamy wszystkich chętnych jutro tj. w Niedzielę 03-10-2010 r. o 16.00 na parking pod Leclerkiem (nowy parking na przeciwko WATKEMU).

W linku lokalizacja "graficzna"

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=leclerk+&loc=Rzesz%F3w%2C+Centrum+miasta&Submit=Szukaj&cId=&sId=

Pozdrawiamy

Administracja vag-podkarpacie.pl"

masz jakieś zdjęcia z zakończenia sezonu?? tzn z dzwona przy paleniu gumy :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za spot dziś pod E'leclerc nawet Bracus Był ..

:polew: Bmw kontra Golf i potem dzwon przy paleniu gumy hi

He tego to nie wiedziałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...