Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy wiecie gdzie można zrobić diagnostykę, logi samochodu w Rzeszowie lub jego okolicach? :)

Troche mało napisałeś :gwizdanie:

Szukasz dobrego odcinka na logi czy kogoś z laptopem i kablem? Jesteś "kumaty" czy szukasz kogoś "kumatego" w temacie diagnostyki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

termostat do B6 około 80 zł płaciłem w ASO. Ale zadzwoń zapytaj bo może sie ceny zmieniły.

kurde doKorzeń jak remonty Cię nie potrzymają to może zalecisz od granicy do granicy w 2,5h ale jak coś przytrzyma a w dzień zwykle sie ciężko jedzie to raczej się nastaw na 3,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panie i panowie kończymy ankiete :kox: najwiecej głosów ma opcja za grillem w najbliższą niedziele czyli 19-go września... o ile będzie w miare sensowna pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie potrzebuje kogos z kluczami, bo dostalam propozycje wyciagniecia "swoim" sposobem, ale jednak wole przy uzyciu kluczy :tongue4: tylko ze kogo bym nie spytala to nikt kluczy nie ma :( mówisz że do essy? ehhh.. pomyślę.

Ja mam takie kluczyki i mogę Ci to zrobić :decayed::naughty: w b5 to się da pilnikami do paznokci to zrobić :cool1:

Ja mam dorobione z blaszki, jak nie zapomnę to przywiozę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są ceny w ASO..., najgorsze jak trzeba tam kupić bo nie ma zamienników :thumbdown: Ostatnio kupowałem wiatrak..., samo śmigiełko, kawałek plastiku 200 zł :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są ceny w ASO..., najgorsze jak trzeba tam kupić bo nie ma zamienników :thumbdown: Ostatnio kupowałem wiatrak..., samo śmigiełko, kawałek plastiku 200 zł :shocked:

S. tel do mnie masz? kurcze ja mam 2 auta pocięte na części może by się coś znalazło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nr do Ciebie, ale mi potrzebne były czesci głównie do mojego silnika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...