Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak miałbym quattro tooo... dał.. bym... czad... :decayed: ale nie mam :(:no::confused4::kwasny::disgust::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie z Rzeszowa mam sprawe, podskoczyłby ktoś pod jeden adres zobaczyc a4 ? :wink4:

Dogadamy się jak coś :evil:

Pewnie do Bialej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martekgks, znam Gościa. Auta stoją w miejscowości Błażowa - Chłopy zajmują się tym zawodowo. Młody Chłopaczek ale powiem Ci że zdrowe fury sprowadzają. z tego co wiem to do tych cen musisz doliczyć opłaty i jeśli chodzi o linka z audicą to raczej nie jest s-line (ja przynajmniej nic tam z eski nie widzę :naughty:), dużo z ceny nie upuści bo Cwaniaki że hej ale szczerup raczej nie mają. Zresztą w tej miejscowości to więcej Handlarzy znajdziesz :przebiegly:, moja A4 też stamtąd do mnie przybyła :decayed:

reasumując : ceny nie są może "okazyjne" ale auta zdrowe. ja zresztą też dałem około 3000 powyżej ceny rynkowej (w chwili zakupu) ale nie żałuję . wolę dać więcej i mieć igiełkę niż kupić okazję i pukać się w czoło za trzy miesiące :chytry:

gdybyś się wybierał to daj znać, poprowadzę Cię do Gości od Rzeszowa. To jakieś 20 km od mojej chaty.

p.s. to nie moi koledzy. znam Ich ze słyszenia - żeby nie było że chwalę Ich auta bo znajomi kolesie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Rodzinka to Handlarze :decayed:, kiedys tam po 6 a4 stało naraz :blink: cwaniaki jak to handlarze ale ja nie slyszalem ani raz zeby padaczke komus sprzedali. jesli nie chcesz jechac w ciemno a jestes powaznie zainteresowany to zawsze mozesz zaplacic za przeglad w ASO Audi w rzeszowie a ja sie tam z Gosciem umowie i Ci wszystko na pismie przedstawie. tyle ze musisz wczesniej dac znac bo ja w tygodniu teraz nie bardzo ale jakas sobota - no problem.

http://www.krol-knapik.vw.pl/d390/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...