Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Panowie mam prosbe chce kupic ten samochod http://otomoto.pl/lexus-is350-lpg-C17265191.html jest on nie daleko rzeszowa okolo 32 km http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=rzeszow&loc2=39-122+Kamionka&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=

bardzo mi na nim zalerzy - co dzwonie do chlopa to albo nikt nie odbiera albo chlop mowi ze jedzie po niego klient a ogloszenie juz 1,5 tygodnia wisi na otomoto

BARDZO PROSZE O POMOC oczywisce na paliwo i dobrą flache daje wrazie pytan dzwon 602627117[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 07:43_________________________________________________jak by byl to wsiadam w auto i cisne po niego z lawetą wiec czekam na jakąś info z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo nabite AZOTEM ! :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nawet nie są oryginalne felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłpaki może doradzicie mi coś :D

Mam alufelgi 18" MAM7 NUVO ale są troche poniszczone i chciałbym je odświeżyć :mysli:

Lepsza polerka czy pomalować ? :D

W Ropczycach przy rondzie przed wjazdem na obwodnice jest firma ktora odnawia felgi.

Sam sie do nich wybieram jeszcze przed sezonem.

Z tego co widzialem u nich, to efekt wyglada jak fabryczny, no chyba ze zmienisz kolor lub odcien.

Acha i cena 350zl za kpl moich 16" (wzor oryginalny) i 400zl z cieniowaniem na czarno wnetrza felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie w miejscowości gość mi krzyknął ok 450 za polerkę ;/ co do malowania to mówił że dużo roboty bo taki nietypowy kolor :mysli:

I myślałem też czy nie pomalować ale na jakiś inny :) nie taki jak w oryginale. ALe nie wiem jak to będzie wyglądać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie w miejscowości gość mi krzyknął ok 450 za polerkę ;/

:blink: pewnie i w cenie netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sharg jeśli myślisz o firmie w Ropczycach za dworcem autobusowym to mi robili 18 ale za 900 zł i to jeszcze płakał że mało bierze.

Oczywiście przez telefon to było 100 za szt ale jak przyszło do roboty to cena wzrosła.

Chyba ze to inna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widzieli

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/serwis-informacyjny/art10367,nowoczesne-radiowozy-wyruszaja-na-podkarpackie-drogi.html

się chłopaki będą wozić. A w Łańcucie to macie strasznie nadgorliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ich nie widziałem ale dochodzi do tego ze nawet nie będzie można wyjść z auta żeby się odlać bo jakiś helikopter cie namierzy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałeś o testach warszawskich. Jak nam pomontują takie bramki na Rzeszów to 1.1 silnik wystarczy żeby jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widzieli

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/serwis-informacyjny/art10367,nowoczesne-radiowozy-wyruszaja-na-podkarpackie-drogi.html

się chłopaki będą wozić. A w Łańcucie to macie strasznie nadgorliwych.

7 do setki? to zostaną w tyle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 do setki? to zostaną w tyle :polew:

to tylko chyba oficjalne dane producenta :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 18:50_________________________________________________

A w Łańcucie to macie strasznie nadgorliwych.

nie wszystkich... ale trzeba mieć szczęście żeby na takiego trafić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ciekawe to te nowe alfy mogą namierzać przeciwny pas czyli jak jedziesz na nich to i tak ci zmierzą prędkość :wallbash: kisza troche ale co zrobić oni kupują nowe furmanki to my musimy wymienić na mocniejsze he :polew: [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 20:29_________________________________________________ps. mech15 gdzięś był jak się nie odzywałęś myślałem że za maryśke coś z tobą zrobili ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...