Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Pilot_24 dobre to radyjko :naughty: ps. wrclaguna nie miałem szans ale w pewnym momęcie było łeb w łeb he

Dobre, dobre. :decayed: Widzę, że kontynuowaliście wariactwo przez miasto !!!! :cool1: :gwizdanie:.

A ja ruszając za "virus01"-em wcisnąłem nogę w podłogę i niestety to nie pomogło po chwili ledwo co go widziałem i czysto za nim :shocked: :shocked: :shocked:

:chytry: teraz się tak zastanawiam czy przepadkiem nie wcisnąłem razem z gazem hamulca?? :shocked::slina:

Plugibugi ty za mną pomykałeś, nie jechałem za wolno ?? na hamulcu?? nie świeciły mi się stopy???? ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie zapytanie jak wypali wyjazd na spota do TARNOWA to może później wpadniemy troszkę podnieść adrenalinkę na torze kartingowym w Tarnowie ceny naprawdę są nie drogie bo już się bawiłem w to ale frajda murowana tu zostawiam cennik :

http://gokarty-tarnow.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=40[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:49_________________________________________________nie ja tylko widziałem dym z rury he ja za tobą a za mną kolega z kolbuszki sorki ale nie pamiętam logina potem wrclaguna i grześ1150[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:51_________________________________________________ale virus01 dawał po garach jjeee :gwizdanie: Pilot_24 może my teżjakiegoś viruska zrobimy pomyślimy :mysli:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:52_________________________________________________ps. ale naszymi 131 kucami się nie dawaliśmy hi :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ty się tam dopatrzył lektora do RNS-E? Bo ja nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jechałem na maxa bo były problemy z trakcją :decayed: i mnie z pasa ściągało :kox:

Ale chyba nie dymi za ostro u mnie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jechałem na maxa bo były problemy z trakcją :decayed: i mnie z pasa ściągało :kox:

Ale chyba nie dymi za ostro u mnie ? :decayed:

jest miod malina :good:

Jest tylko w NavigationPlus DX - od 07.1999r. do 2004r.

Polskie menu (wszystkie funkcje oraz komunikaty po Polsku)

Polski lektor (głos nawigacji prowadzący do celu mówiący po Polsku) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie przy tej pogodzie ciężko się jeździ bo trakcja ucieka. Jak będą lewe fundusze zakładam gwint i chyba zmienie końcówki wtrysków + korekcja u Rogala.

Dzisiaj dzwonie umówić mojego ojca do niego. Ciekawe ile wyjdzie z BPW w serii + wycięcie DPF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze żeby przy okazji usunąć problem z wałkami ale koszty rosną. ..

Grzesiek jak u Ciebie dostępność rabatów u Knapika ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały zestaw przekładkowy do BPW, wyślę Ci na e-mail + pewnie rozrząd. Na razie studiuje temat i patrze co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytanie jak wypali wyjazd na spota do TARNOWA to może później wpadniemy troszkę podnieść adrenalinkę na torze kartingowym w Tarnowie ceny naprawdę są nie drogie bo już się bawiłem w to ale frajda murowana tu zostawiam cennik :

http://gokarty-tarnow.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=40[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:49_________________________________________________nie ja tylko widziałem dym z rury he ja za tobą a za mną kolega z kolbuszki sorki ale nie pamiętam logina potem wrclaguna i grześ1150[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:51_________________________________________________ale virus01 dawał po garach jjeee :gwizdanie: Pilot_24 może my teżjakiegoś viruska zrobimy pomyślimy :mysli:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:52_________________________________________________ps. ale naszymi 131 kucami się nie dawaliśmy hi :tongue4: :tongue4:

WRC dawał zasłonę dymną :palacz::piroman:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...