Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wrc na seszelach byłam

:slina: tylko pozazdroscic :naughty: .....wpadaj naklejke zdejmiemy na SPOCIE :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos bedzie ktoś tym razem na zlocie na podpromiu czy dalej bedziemy we dwuch z P-sk :rolleyes:

o a widze że my tu kobiety mamy a czemu tak mało :gwizdanie:

Tak ja bede :wink4:

No to ja też postaram się zajechać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja powinienem wpaść :good:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:24_________________________________________________wybiera się ktoś na zakończenie sezonu w audi podkarpacie i na vag'u? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie w Wiadomościach:

"Szybcy Wściekli i Niebezpieczni" w roli głównej Audi A4 :)

Oglądałem właśnie jak Krakusy szaleją :decayed: wspominali też o tym filmiku grupy Warszawskiej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Rze... cisza w tym temacie!!![br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 21:14_________________________________________________DZISIAJ

KJS "Rzeszów 2011"

Automobilklub Rzeszowski w dniu 2.10.2011 r. (niedziela) organizuje Konkursową Jazdę Samochodem, będącą VIII Eliminacją Mistrzostw Okręgu PZM oraz Rundą Mistrzostw Automobilklubu Rzeszowskiego

Na liczącą około 87 kilometrów trasę zawodnicy wyruszą

o godzinie 10:00 z nowo powstałego salonu VW Auto Rud w Rzeszowie na ul. Lubelskiej

Na trasie imprezy zorganizowano 9 prób sprawnościowych.

Wszystkich chętnych chcących sprawdzić oraz podnieść swoje umiejętności prowadzenia samochodu zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie.

Do uczestnictwa wystarczy sprawny samochód, ubezpieczenie OC i NW, ważne prawo jazdy, dwa kaski oraz trochę odwagi

i chęci.

Liczba startujących załóg została ograniczona do 60, z tego względu o uczestnictwie w KJS będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy oraz puchary.

kjs2011.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak pozno obczailes temat :wink4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 13:02_________________________________________________http://www.automobilrzesz.pl/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak pozno obczailes temat :wink4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 13:02_________________________________________________http://www.automobilrzesz.pl/ :)

Nom,

obczaiłem dopiero przed południem jak za oknem usłyszałem ryki silników i piski kapci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...