Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ;] Wczoraj pod WSIZem widzialem za***ista a4...czarna z ledami takimi jak ma szuder z przodu czarne alampy na xenonie dobra fela i sciemniana szyba...po prostu malina b5 :) to ktos od was ? nie pamietam rejstracji ale chyba RMI

Tez widzialem ja w Resie, ale nie znamy wlasciciela...:( Dales mu kalendarzyk??? Ja ja widzialem ale jak jechala...:( wiec nie moglem dac kalendarzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam prośbę. Jeśli ktoś w okolicy wymieniał listwy na drzwiach, te dolne i ma stare do wyrzucenia to proszę o kontakt. Próbuję opracować sposób na regenerację tych listewek, które jak wiadomo mają wadę że rdzewieją.

Dziękuję.

Na ostatnim spocie był chłopak avantem (kolega GM'a), który pytal jak sciagnąc listwy dolne bo ma do wymiany... Zapytaj GM'a o kontakt do tego chłopaka, może jeszcze nie wymienil i nie wywalił starych :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

aramis nie wiem czy ta gra jest warta swieczki. Za komplet listw zaplacisz 300 zl. I wystarcza Ci na jakis czas. Sa 2 wyjscia:

Kupic nowe

Uwalic je i poucinac zaczepy.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dzis sie dowiedziałem ze kolejny kumpel kupił A4 oglądalem ja i powiem wam ze ładny avancik 1,9 tdi z podkręconym motorem :) obiecał ze jak znajdzie czas to zaglądnie na spota w niedziele :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM, brawo... :th: jakby każdy z nas przyprowadził do klubu 2 kolegów to było by nas... :shocked: duuuuuuuuuuuuuzooooooooooo... :oklaski: :oklaski:

oby tak dalej... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

aramis nie wiem czy ta gra jest warta swieczki. Za komplet listw zaplacisz 300 zl. I wystarcza Ci na jakis czas. Sa 2 wyjscia:

Kupic nowe

Uwalic je i poucinac zaczepy.. :th:

Przy moich dochodach gra jest warta świeczki, ucinanie odpada a poza tym pozostaje satysfakcja jak sie uda zrobić.

O ew. efektach dam znać .

dzięki za odzew i zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe podoba mi się.

Uwielbiam te wasze serpentyny. A piesek na końcu mnie rozwalił.

Co to za muza jest ten pierwszy kawałek ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien w niedziele mamy spota a tu znowu cisza :mysli: Mam nadzieje ze frekwencja nie bedzie gorsza od ostatniej gdzie było 17 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować że jeśli ktoś wczoraj śmigał ul. Podkarpacką w stronę Rzeszowa to może się spodziewać zaproszenia po odbiór fotki. :evil:

"Skrzyneczka" była załadowana. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować że jeśli ktoś wczoraj śmigał ul. Podkarpacką w stronę Rzeszowa to może się spodziewać zaproszenia po odbiór fotki. :evil:

"Skrzyneczka" była załadowana. :kox:

:shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co takie oczka zrobileś :polew: Jesli jechales to znając Ciebie na zegarach nie było 50 km/h :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co takie oczka zrobileś :polew: Jesli jechales to znając Ciebie na zegarach nie było 50 km/h :naughty:

Może się pochwali fotką, ocenimy czy ładnie wyszedł. :evil:

Mam nadzieję że ew. nie będzie droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co takie oczka zrobileś :polew: Jesli jechales to znając Ciebie na zegarach nie było 50 km/h :naughty:

Może się pochwali fotką, ocenimy czy ładnie wyszedł. :evil:

Mam nadzieję że ew. nie będzie droga.

Cholera akurat w niedzielę jak człowiekowi się najbardziej śpieszy ?Mam nadzieje, że dobrze wyjdę :kox: to dam sobie do paszportu niema tego złego (chyba do paszportu Polsatu) :gupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę od wczoraj zdecydowanie wolniej i dlatego też tyle trwał mój powrót do domu (7km od centrum) :>[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 09:58 _________________________________________________Mam zapytanie czy ktoś z was może wie czy "żarówki" podświetlające zegary są takiej samej mocy jak te które podświetlają panel klimatronika ?( połowa prędkościomierza mi się od wczoraj nie podświetla tak od 80-do 180km) podejrzewam jest to wina "żarówki" i ze są to te same, ale dobrze gdyby ktoś z Was mi to potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...