Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wośp wymięka...

to dopiero orkiestra :banan::banan1::banan2: hry hry :decayed:

chcialam wpasc na spota ale jak zwykle musiałam zawitać na sałatkowe party u teściów :thumbdown:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rzeźnik dawał radę wczoraj na Podpromiu:

Niestety o spocie zapomniałem :embarrassed: Gdzie byliście? Tam przy BP??

Opublikowano

Rzeźnik dawał radę wczoraj na Podpromiu:

... no da się? da, można? można , a chłopaki w tygodniu miski olejowe zostawiają na krawężnikach :decayed:

Opublikowano

Rzeźnik dawał radę wczoraj na Podpromiu:

... no da się? da, można? można , a chłopaki w tygodniu miski olejowe zostawiają na krawężnikach :decayed:

A parę minut później wjechał gość A3 zapatrzony w lancer-a i zostawił tylne zawieszenie na krawężniku :)

Opublikowano

A parę minut później wjechał gość A3 zapatrzony w lancer-a i zostawił tylne zawieszenie na krawężniku :)

Ale padaka, widziałem to A3 (na białych felgach było) jak wjeżdżało na Podpromie - akurat zmykałem stamtąd - najciekawsze mnie ominęło :decayed:

Gdzie był SPOT w niedzielę ? :)

myślałem że w tej novej się styknęliście

Opublikowano

jakaś B5 zrobiła chyba niezłą rozpierduchę na skrzyżowaniu koło Asseco jakąś godzinę temu :slina:. Wie ktoś coś więcej :mysli: Trzy samochody, (czarne B5 bez koła i prawie całego przodu), zamknięty pas w stronę ronda. Ktoś kogoś chyba na sąsiedni pas wypchnął... prawie na czoło. :thumbdown:

Opublikowano

dopiero teraz ulice otworzyli :blink:

Opublikowano

Dobra to może ktoś wreszcie powiedzieć, czy był spot jeśli tak to gdzie?

Opublikowano

Był o 16 na parkingu podziemnym pod galerią NOVA :)

Opublikowano
  • Autor

Pany czy ktoś oprócz wrclaguny wybiera sie na zlot ogólnopolski do Bukowiny? Podobno z naszego regionu zapisało się 5 osób a ja widzę na liście tylko Grześka z rodziną :mysli:

Opublikowano

Pany czy ktoś oprócz wrclaguny wybiera sie na zlot ogólnopolski do Bukowiny? Podobno z naszego regionu zapisało się 5 osób a ja widzę na liście tylko Grześka z rodziną :mysli:

mech15 + Edyta
:naughty:
Opublikowano

Pany czy ktoś oprócz wrclaguny wybiera sie na zlot ogólnopolski do Bukowiny? Podobno z naszego regionu zapisało się 5 osób a ja widzę na liście tylko Grześka z rodziną :mysli:

;( ;( ;( ;( ;( ;(

ja wyjątkowo w tym roku odpadam (z wiadomych przyczyn :wink4::decayed::good:)

Opublikowano

Pany czy ktoś oprócz wrclaguny wybiera sie na zlot ogólnopolski do Bukowiny? Podobno z naszego regionu zapisało się 5 osób a ja widzę na liście tylko Grześka z rodziną :mysli:

mech15 + Edyta
:naughty:

też się cieszę :>

Pany czy ktoś oprócz wrclaguny wybiera sie na zlot ogólnopolski do Bukowiny? Podobno z naszego regionu zapisało się 5 osób a ja widzę na liście tylko Grześka z rodziną :mysli:

;( ;( ;( ;( ;( ;(

ja wyjątkowo w tym roku odpadam (z wiadomych przyczyn :wink4::decayed::good:)

a co ci jest?

Opublikowano
:tongue4: mi nic, ale spodziewam się z żoną porodu akurat w tym okresie :wink4::decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 12:31_________________________________________________......... ale za rok :naughty: :naughty: :naughty: to już jadę na 100 % :wink4:
Opublikowano

tongue4: mi nic, ale spodziewam się z żoną porodu akurat w tym okresie :wink4: :decayed

ale to Ty będziesz rodził czy jak ? :-) :wink4:

miałeś foto wstawić w galerie :wallbash::thumbdown:

Opublikowano

tongue4: mi nic, ale spodziewam się z żoną porodu akurat w tym okresie :wink4: :decayed

ale to Ty będziesz rodził czy jak ? :-) :wink4:

miałeś foto wstawić w galerie :wallbash::thumbdown:

Na szkole rodzenia chodzil, to i rodzil bedzie.

Za moich czasow rodzily kobiety, co sie porobilo na tym swiecie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.