Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja pewnie jutro zmienię, ale jeszcze chwile zejdzie zanim wyjadę:)

Opublikowano

Cześć chłopaki ile to juz lat :), widzę, że cały czas coś się dzieje na Podkarpaciu dobrze, dobrze ;p

Opublikowano
ja pewnie jutro zmienię, ale jeszcze chwile zejdzie zanim wyjadę:)

wow Dominik :shock3: Ty żyjesz ? hehehe taki żarcik, a Twoja srebrna strzała (___\===oooo===/___) jeszcze żyje ?

Opublikowano

Ledwo ciągnie ;p przez dwa lata ani zeta do niej nie dołożyłem, więc wyobraź sobie jak się czuje :) właśnie się za nią zabieram, może uda mi się ją wskrzesić.

Opublikowano

Nie wszyscy:decayed:

Opublikowano

Czekam na opony.

Opublikowano

Ja czekam do weekendu i zmieniam na lato

Opublikowano

Pany, gdzie w b5 mogą być jeszcze przekaźniki jak nie nad nogami?

Opublikowano
Pany, gdzie w b5 mogą być jeszcze przekaźniki jak nie nad nogami?

W obudowie ECU :whistling: ale to też nad nogami :decayed:

Opublikowano

no popatrz, człowiek się uczy całe życie... wiec jutro dalszy ciąg walki:)

---------- Post added at 18:59 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

Pany, gdzie w b5 mogą być jeszcze przekaźniki jak nie nad nogami?

W obudowie ECU :whistling: ale to też nad nogami :decayed:

Grześ, a dużo zabawy żeby się dostać do tego?

Opublikowano

Koledzy oglądał ktoś tą furę? ktoś coś wie? znajomy chce kupić. Fura stoi w Błażowej. Podobno sprowadzają niezłe rodzynki, ale słuchy chodzą o przekrętach z VATem czy coś tam...

http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-xenony-duza-navi-2007r-igielka-i2194162357.html

Opublikowano

Dokładnie taką kupił mój ojciec tylko czarną u nich. Tam jest kilku handlarzy.

Problem z fv polegał na tym że chyba jej nie było albo coś. Była umowa. Już nie pamiętam.

chodziło o to że skarbówka mogła się przyczepić o vat. Ale jakoś rejestracja poszła.

Furki mają ładne i dosyć niedrogie. Myśmy sprawdzali historie w Aso i wszytsko się zgadzało.

Opublikowano
Koledzy oglądał ktoś tą furę? ktoś coś wie? znajomy chce kupić. Fura stoi w Błażowej. Podobno sprowadzają niezłe rodzynki, ale słuchy chodzą o przekrętach z VATem czy coś tam...

http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-xenony-duza-navi-2007r-igielka-i2194162357.html

Furki wszystkie sa polisingowe :wink: cena zawsze mieli bardzo dobre . A jezeli chodzi o kombinacje z VAT to toczy sie ileś tam spraw w US i sadzie . Szczegółow nie znam :decayed:

Opublikowano
Koledzy oglądał ktoś tą furę? ktoś coś wie? znajomy chce kupić. Fura stoi w Błażowej. Podobno sprowadzają niezłe rodzynki, ale słuchy chodzą o przekrętach z VATem czy coś tam...

http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-xenony-duza-navi-2007r-igielka-i2194162357.html

Furki wszystkie sa polisingowe :wink: cena zawsze mieli bardzo dobre . A jezeli chodzi o kombinacje z VAT to toczy sie ileś tam spraw w US i sadzie . Szczegółow nie znam :decayed:

no ale kto ma te problemy z sądem i US - handlarze, czy klienci??

Opublikowano

Witam wszystkich jestem tu nowy jak widać i nowym posiadaczem Audi A4 kiedy jakiś zlot organizujecie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.