Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to ja sixu

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

ostatnio się tam poruszam po twoich stronach

he

:banan::banan::grin:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

mi to już mineło 222 coś tam...

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

ale ja cię nie widziałem :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest zrobiony u Rogala. Jestem zadowolony. W sumie nie tak daleko a w pobliżu nie ma jakichś specjalnie polecanych tunerów od tdi.

No chyba ze teraz w Autorudzie ale nie wiem co tam oferują i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

187 koni 408 Nm turbo od BRD, ic zrobiony centralny, EGR off, brak kata.

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b6-avf-maly-sofcik-witka-146653/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest zrobiony u Rogala. Jestem zadowolony. W sumie nie tak daleko a w pobliżu nie ma jakichś specjalnie polecanych tunerów od tdi.

No chyba ze teraz w Autorudzie ale nie wiem co tam oferują i za ile.

Ja polecam tutaj: Usuwanie filtrów DPF FAP Rzeszów Podkarpacie Sanok Krosno Jasło Brzozów Lesko Ustrzyki Przemyśl - firma z Sanoka

szybko, tanio i profesjonalnie!!

ja jestem zadowolony..:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/podkarpackie-88/audi-meet-2012-30-09-2012-salon-autorud-241827/

---------- Post dopisany 07-08-2012 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 17:39 ----------

Wypadek czy samobójstwo? - Media - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Miałem lekką stłuczkę, to znaczy dziewczyna na skrzyżowaniu wymusiła pierwszeństwo. Do wymiany mam błotnik i do zrobienia zderzak. Niestety mam taki kolor :/, że ciężko będzie znaleźć element z kodem lakieru: LZ5T. Teraz pytanie czy robić w ASO czy bawić się w szukanie elementów i szukać lakiernika, który by to wszystko ładnie pomalował? Sprawca ubezpieczony był w Liberty Direct, gdzie po kalkulacji naprawy wypłacili mi kwotę za którą ciężko będzie zrobić wszystko jak należy. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Miałem lekką stłuczkę, to znaczy dziewczyna na skrzyżowaniu wymusiła pierwszeństwo. Do wymiany mam błotnik i do zrobienia zderzak. Niestety mam taki kolor :/, że ciężko będzie znaleźć element z kodem lakieru: LZ5T. Teraz pytanie czy robić w ASO czy bawić się w szukanie elementów i szukać lakiernika, który by to wszystko ładnie pomalował? Sprawca ubezpieczony był w Liberty Direct, gdzie po kalkulacji naprawy wypłacili mi kwotę za którą ciężko będzie zrobić wszystko jak należy. Co radzicie?

Odwoływałeś się??? Za taką szkodę powinieneś skasować min.1100zł :whistling: Kup błotnik na szrocie i oddaj auto do normalnego lakiernika. O ASO nawet nie myśl - nowe i tak nie będzie a zedrą z Ciebie skórę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...