Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie pytam o powazną sprawe jaką jest wzięcie grilla na spot a Wy tu o pierdołach (wyborach) gadacie :angry::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Domówiłem w drukarni dodatkowe 30 szt kubków takze kto chce to zamawiać bo drugiej tury nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapisz sie w odpowiednim watku......zeby znow nie braklo :tongue4:

tutaj....http://www.a4-klub.pl/smf/kubki_z_logo_bedzie_dodatkowe_30_sztmozna_zamawiac_jeszcze-t34656.120.html

Ja się zapisałem (szt. 1), ale za diabła nie mogę się doczytać ile taj kasy za jeden kubek bez przesyłki mam wpłacić :confused4:

Dobra znalazłem :gupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła jazda dzisiaj była z tym deszczem w Rzeszowie. Zamieszczam kilka fotek sprzed centrum handlowego EUROPA - dla tych co nie widzieli :naughty: Najlepsze, że za godzinę śladu nie było :slina:

dsc331102009ai9.th.jpg dsc331502109xe0.th.jpg dsc333802609oo2.th.jpg dsc334702509gq2.th.jpg dsc334902409wd0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie przejeżdżałem o 14:30 to po kałużach już śladu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę że u Was też deszczykiem trochu popadało :) U Nas jeszcze był grad i wichura :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi spotkanego na moście w Rz w niedziele , nie przytomny byłem z opóźnieniem zaczaiłem :gupek2:

chłopaki ma ktoś od nas z kluby niebieskiego sedana MTM z tyłu stylizowany na S4 (a może to było s4) gleba itd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello „ klubowicze ” co tu taka cisza :gwizdanie: ? już tylko tydzień do pierwszego grilla na ziemi Rzeszowskiej , w takim razie ponawiam zapytanie Slawqa :

Ma ktos z Was grilla zeby zabrać na spota :?:

Jeśli nikt się nie zdeklaruje ze przywiezie grilla, to ja sam zorganizuje "autobuso-bar "z giełdy ZAŁĘŻE w którym to można kupić kiełbaskę z piaskiem który to zajefajnie trzeszczy między zębami także chyba tego nie chcecie ? jeśli ktoś z was miał okazje taką kiełbasę jeść to chyba wie o czym mówię :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin :hi: :hi:

Co Ty dzisiaj tak wczesnie tu? Na weekendzie Twoja godzina to miedzy 4 a 5 rano :polew:

A odnosnie grilla... jesli mamy go robić to trzeba sie jakos zgadać kto, co i jak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...