Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, poszukuję kogoś kto będzie w stanie podpiąć pod komputer moje A4 B5.

Oczywiście nie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, poszukuję kogoś kto będzie w stanie podpiąć pod komputer moje A4 B5.

Oczywiście nie za darmo.

zależy co potrzebujesz zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie RZESZOW-ŁANCUT stoją NON STOP :wink:

Jak zawsze koło młyna z boczku oraz w KRASNEM koło stacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie RZESZOW-ŁANCUT stoją NON STOP :wink:

Jak zawsze koło młyna z boczku oraz w KRASNEM koło stacji .

Rzeszów - Ropczyce też dzień w dzień obstawione. Jak nie te nowe inspekcji to latają stare: Vectra i Vito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Sąsiedzi... :facepalm:

Niebieskooki.

Dodano 2012-12-17 13:00:26 przez RSOZ Rzeszów

haski.jpg

Każde postępowanie człowieka można usprawiedliwić ale ciężko jest nam go zrozumieć. Do jednej z rzeszowskich lecznic zgłosili się młodzi ludzie w wieku ok. 20-25 lat ze swoim 3,5 miesięcznym szczeniakiem o pięknych niebieskich oczach. Pewnie przez nieuwagę piesek uległ wypadkowi samochodowemu, w którym doznał złamania tylnych łapek oraz złamania miednicy. Wydawałoby się, że przyjechali do lecznicy z oczywistych powodów (pojawiły się nawet łzy)– aby ratować życie i leczyć swojego małego przyjaciela. Lekarz wet. zbadał pieska informując opiekunów o konieczności wykonania operacji ponieważ złamania same się nie zrosną. I tu zaskoczenie, po informacji o ewentualnych kosztach związanych z operacją i leczeniem psiaka, młodzi ludzie zaczęli rozważać możliwość eutanazji kierując się wyłącznie brakiem pieniędzy. Ta historia pokazuje przewrotne oblicze ludzkiej natury, brak odpowiedzialności, wyobraźni, konsekwencji, egoizm, łatwość w rezygnowaniu z życia istoty, za którą byli odpowiedzialni. A przecież zawsze można znaleźć inne, lepsze rozwiązanie… ale to wiąże się z dojrzałością i odwagą w zmierzeniu się z problemem. Niestety w tym przypadku jak i w wielu podobnych kolejny raz zawiodło człowieczeństwo, a raczej jego brak.

Piesek znajduje się pod opieką RSOZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie.jpg

Panowie mam problem ;D Jak na zdjeciu wyskakuje mi blad i miga (wyskakuje dopiero po wlaczeniu swiatel) , tak samo miga ta mniejsza kontrolka (!) Oprocz tego predkosciomierz spada na 0 ;/ Po ponownycm wlaczeniu auta jest ok. Niewiem czy ma to cos do rzeczy ale ostatnio zmienilem na nowe przetwornice z zarowkami i nowe postojowki ledowe

ratunku haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s2.postimage.org/nurtcmof9/zdjecie.jpg

Panowie mam problem ;D Jak na zdjeciu wyskakuje mi blad i miga (wyskakuje dopiero po wlaczeniu swiatel) , tak samo miga ta mniejsza kontrolka (!) Oprocz tego predkosciomierz spada na 0 ;/ Po ponownycm wlaczeniu auta jest ok. Niewiem czy ma to cos do rzeczy ale ostatnio zmienilem na nowe przetwornice z zarowkami i nowe postojowki ledowe

ratunku haha

Jak xenon originalny a nie żaden HID to obstawiam że te nieszczęsne postojówki sieją po sterowniku ABSu :grin: Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s2.postimage.org/nurtcmof9/zdjecie.jpg

Panowie mam problem ;D Jak na zdjeciu wyskakuje mi blad i miga (wyskakuje dopiero po wlaczeniu swiatel) , tak samo miga ta mniejsza kontrolka (!) Oprocz tego predkosciomierz spada na 0 ;/ Po ponownycm wlaczeniu auta jest ok. Niewiem czy ma to cos do rzeczy ale ostatnio zmienilem na nowe przetwornice z zarowkami i nowe postojowki ledowe

ratunku haha

Jak xenon originalny a nie żaden HID to obstawiam że te nieszczęsne postojówki sieją po sterowniku ABSu :grin: Pozdrawiam!!!!

A jeżeli to wina postojowek to jet to problem? Bo jak wylacze auto i wlacze znowu to jest ok Pytam bo niechce nadrobić sobie problemów przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r4fcio auto stoi w cieple czy na mrozie? Ja raz odpalając na mrozie miałem taki bajer jak Ty na FISie. Jeśli z hamulcami wszystko ok, to poczekaj jak będzie cieplej i jak będzie podobnie, to wtedy się martw bo mróz potrafi często sobie jaja z nas robić. :decayed: No chyba że u Ciebie rzeczywiście coś od oświetlenia to powoduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki o 19:30 jestem na hoffmanowej na gokartach, jak nie jesteście w wirze świątecznych przygotowań to wpadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj po przejechaniu dość dynamicznie 25km pod koniec zapaliła się kontrolka od ESP a w module kierownicy znalazłem 18258/P1850 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU :kwasny: Po ponownym odpaleniu kontrolka normalnie zgasła a błąd był sporadyczny. Ki diabeł??? :kwasny: Dodam że od dłuższego czasu nie działą też tempomat mimo podmieniania manetki i czujnika sprzęgła :whistling: Co to się dzieje z tą padliną?????? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zgłasza dziś zamierzaną obecność na spocie? Ja jak dam radę to się zjawię. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...