Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: witam w ten słoneczny dzień ;)

:hi: :hi: jak tam Audi naprawione? Co mu było? [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 13:48_________________________________________________

kto jedzie na spota V.A.G podkarpacie oprócz mnie i Sławka? (palec pod budkę) :decayed:

Maciek ja chyba z kumplem zajade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie cos mieli to dajcie znac (stan obojetny byle by nie pocieta i nie dziurawa) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś fotki wrzucicie ? Ja trochę żałuję że nie podjechałem na VAGa bo się okazało że na przyszłą niedzielę mi wypadła pewna sprawa i się raczej nie pojawię :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Maćka :polew: zaparkował na samym końcu i poszedł za rączkę na romantyka nad wisłok :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Maćka :polew: zaparkował na samym końcu i poszedł za rączkę na romantyka nad wisłok :polew: :polew: :polew:

O kufa :shocked: druga randka i już za rączke :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Maćka :polew: zaparkował na samym końcu i poszedł za rączkę na romantyka nad wisłok :polew: :polew: :polew:

O kufa :shocked: druga randka i już za rączke :kox::polew:

wiosenne szalenstwo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek kablarzu :polew: zaraz jeszcze Marcin swoje 3 grosze dorzuci :gwizdanie:

Ja widziałem was ale w ostatniej chwili i nawet nie pomachałem ;)

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kmp-krosno/wydarzenia/art1116,motocyklista-zginal-w-wypadku.html

Pan A4, zabił pana na motorze. Źródło KMP Krosno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek kablarzu :polew: zaraz jeszcze Marcin swoje 3 grosze dorzuci :gwizdanie:

Maciek spokojnie,ja to nawet nie znam słów, które mogłyby to wszystko opisać :polew: :polew: :polew: ( zazwyczaj takie akcje kończą się na weselu, a u Ciebie odwrotnie od wesela sie zaczyna :kox: ) :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz znanych mi pięknych autek , przykro mi przyznać ale reszta vagów to same kible ,aż wstyd , może z 5 bym wybrał z całej tej watachy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem rezać symetryczne lusterka + obudowy In Pro. I powiem Wam że drugie duże lusterko jest :kox: Naprawdę dużo więcej widać. Tylko muszę jeszcze sterowanie zrobić bo dość że mam zamienione góra/dół z prawo/lewo to jeszcze one same są odwrotnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem rezać symetryczne lusterka + obudowy In Pro. I powiem Wam że drugie duże lusterko jest :kox: Naprawdę dużo więcej widać. Tylko muszę jeszcze sterowanie zrobić bo dość że mam zamienione góra/dół z prawo/lewo to jeszcze one same są odwrotnie :decayed:

Nie chwal się :decayed: tylko mów co i jak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe lusterko duże od anglika, wymiana szkła i jest :good: Co do sterowania to wyszły jaja bo sprawdziłem najpierw i było góra/dół z prawo/lewo zamienione. Sprawdziłem miernikiem napięcia żeby dojść które kable do których, przepiąłem i niby było OK jak sprawdzałem. Przykręciłem lusterko, wsiadłem do samochodu i dalej jest jak było :shocked: W każdym bądź razie rozbiorę jeszcze raz i kable w wtyczce przełożę. Gorzej z tym obróceniem prawo z lewo i góra z dołem. Wygląda jakby silniczki w tym angielskim lusterku pracowały odwrotnie i inaczej się obracały w zależności czy jest +12V i -12V. Nie wiem czy nie będę musiał przełożyć silniczków z małego lusterka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...