Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale tu ciiiisza :)

...a no cisza :gwizdanie: Ja dziś byłem odstawić auto do serwisu z klimą :( i do pracy muszę niebieskim Lupkiem pomykać :decayed:

co sie stalo...malo gazu ? czy cos ze sprezarka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.

W zamiast podkręcania motorków (i czarną mgłą z tyłu :cool1:), może warto się zastanowić nad takimi rozwiązaniami.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8209754

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9456843

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9341085

http://moto.allegro.pl/item702190277_audi_a4_model_s4_2003_4_2_benz_334km_faktura_vat.html

Zwróćcie uwagę na dwa pierwsze ogłoszenia skąd są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna sprężarka się rozsypała i żegot zaje....y :confused4:

A Ty PILOT_24 lepiej nie myśl o takim S4 b6 bo to wolnossące gówno będzie palić 20/100 a jak staniesz na kreske z S4 b5 to się zdziwisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze grzes. Seria S4 B5 spokojnie wygrywa na kresce z S4 B6, a jak dołożymy jakiś program do S4 B5 to deklasuje S4 B6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze co do komisu Dymek w Dębicy to powiem tylko tyle ze właściciel twierdzi że samochód jest bezwypadkowy do momentu kiedy ktoś z uczestników zdarzenia nie pojechał do szpitala - w innym razie samochód miał kolizję a nie wypadek :cool1: i dlatego pisze ze samochody bezwypadkowe :polew:

a co do porównania 2.7 V6 bT do 4.2V8 w Skach to moze nie jestem bezstronny ale nie ma porównania

w 4.2 V8 programu nie ma sensu robić daje 2% wzrostu mocy i momentu i 10 % wzrost spalania -

300 konne S4 pali na trasie 11 litrów w mieście do 14 litrów od 0-100 da się zejść poniżej 5 sekund na ćwiartkę da się zrobić 13.5XX

344 konne S4 V8 na trasie pali 15 litrów w mieście ponad 20 od 0 -100 5.6 - 5.7 ćwiartka to ponad 15.5XX sekund czyli jakieś 60 - 70 metrów różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bezwypadkowy do momentu kiedy ktoś z uczestników zdarzenia nie pojechał do szpitala - w innym razie samochód miał kolizję a nie wypadek

To dobre :polew: Muszę to zapamiętać :decayed: A jak kolo rozerwał na dwie części RS6, drzewo przeszło mu za plecami, wyskoczyły wszystkie poduszki i po całym zdarzeniu kolo stał i patrzył jak dwie części są wciągane na lawete to po zespawaniu auto dalej będzie bezwypadkowe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za V8 przemawia tylko dźwięk :kox: Mając do wyboru wziąłbym BiT :naughty: Ewentualnie RS6, tam jest mix :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow :hi: nie mialem czasu wczesniej ale narazie jednak nie potrzebuje tego weza, bylem na wulkanizacji, skleili mi i jak narazie hula :decayed: troche smierdzi druciarstwem ale skoro sie sprawuje to nei bede wydawal kasy na nowy waz

w kazdym razie dzieki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow :hi: nie mialem czasu wczesniej ale narazie jednak nie potrzebuje tego weza, bylem na wulkanizacji, skleili mi i jak narazie hula :decayed:troche smierdzi druciarstwem ale skoro sie sprawuje to nei bede wydawal kasy na nowy waz

w kazdym razie dzieki za zainteresowanie

troche :naughty::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow :hi: nie mialem czasu wczesniej ale narazie jednak nie potrzebuje tego weza, bylem na wulkanizacji, skleili mi i jak narazie hula :decayed:troche smierdzi druciarstwem ale skoro sie sprawuje to nei bede wydawal kasy na nowy waz

w kazdym razie dzieki za zainteresowanie

troche :naughty::polew: :polew: :polew:

:decayed:

mimo wszystko wole te 200zl czy wiecej przeznaczyc na malowanie dokladek albo zmiane zawiechy skoro jak narazie druciarstwo sie spisuje ;)

jak bede autko chipowal to zrobie to jak nalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś żeby zrobić Vagowanie na najbliższym spocie?

zależy co :gwizdanie: jak skomplikowane sprawy to może szogun0 :cool1:

a tak to ja pewnie wpadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja w ogóle nie mam czasu teraz na zloty ani na auto normalnie szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow :hi: nie mialem czasu wczesniej ale narazie jednak nie potrzebuje tego weza, bylem na wulkanizacji, skleili mi i jak narazie hula :decayed:troche smierdzi druciarstwem ale skoro sie sprawuje to nei bede wydawal kasy na nowy waz

w kazdym razie dzieki za zainteresowanie

zrob na razie tak :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_jak_naprawic_szybko_i_tanim_kosztem_pekniety_przewod_cisnieniowy_turbo-t91358.0.html

troche :naughty::polew: :polew: :polew:

:decayed:

mimo wszystko wole te 200zl czy wiecej przeznaczyc na malowanie dokladek albo zmiane zawiechy skoro jak narazie druciarstwo sie spisuje ;)

jak bede autko chipowal to zrobie to jak nalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow :hi: nie mialem czasu wczesniej ale narazie jednak nie potrzebuje tego weza, bylem na wulkanizacji, skleili mi i jak narazie hula :decayed: troche smierdzi druciarstwem ale skoro sie sprawuje to nei bede wydawal kasy na nowy waz

w kazdym razie dzieki za zainteresowanie

Właśnie wczoraj rozwalił się ostatni ori wąż audi w układzie dolotowym :>. Fura zostawiała za sobą coś w rodziaju zasłony dymnej (inni kierowcy uciekali na inny pas żeby coś zobaczyć :polew:) Zamówiłem silikon i przynajmniej będę miał spokój bo wszystkie łączniki mam już silikonowe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalarx ale taki przewod silikonowy kosztuje?

tańszy pewnie niż oryginał. Kupiłem samco na necie za 65PLN. Jakieś tam kolanko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...