Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zajezdzam na posesje do SIEBIE .....a tu samochody z rajdu Rzeszowskiego :shocked:

383186582fed23c4med.jpg

URL=http://www.fotosik.pl]a7d3ed67a041c1e7med.jpg[/url]

i padl aparat bylo by wiecej......fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na najblizszym spocie bedzie ktos z vagiem zeby zrobic logi dynamiczne? jest to dosc pilne bo autko odmawia mi posluszenstwa :(

nie chce jechac i dymi jak cholera - nie wiem czy to przeplywka, turbo czy jeszcze cholera wie co...

mam nadzieje ze w niedziele ktos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dymi na czarno??!! sprawdź wszystkie węże gumowe , dolotowe do turbiny i od intercoolera , z góry i od dołu (podnośnik+latarka) czy nie pękły , otwórz maskę, niech ktoś gazuje do 2,5k obr. (albo logowanie vagiem basic setting gr. 011) i spróbuj wyczuć czy powietrze gdzieś nie dmucha (nie ucieka z obiegu) , dalej, wężyki (te cienkie w oplocie) od zaworków czy się gdzieś nie przetarły , albo zsunęły , i sprawdź EGR czy działa poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na Shark Tuning Zlot nikt się nie wybiera?

Ehhh jadę na Browar :)... jutro Pasieki i korczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson wlasnie tez mysle ze moze to byc dolot... dymi na czarno czyli jest zla dawka paliwa/powietrza...

i wlasnie - zwlaszcza podczas jazdy przy otwartej szybie - jak przygazuje to zamiast swistu slychac takie glosne jakby syczenie

problem w tym ze to syczenie jest juz od jakiegos czasu albo nawet i od poczatku jak mam auto, a to dymienie i brak mocy od 2-3 dni

mam nadzieje ze na spocie ktos kto ma o tym jakies pojecie przypatrrzy sie co sie dzieje

a i jeszcze jedno: ten brak mocy nie jest caly czas, np podczas delikatnego przyspieszania na poczatku autko jedzie normalnie i juz tak powiedzmy kolo 1800obr nagle go przytrzyma, pozniej na chwile posci i znowu to samo - moze to pomoze w diagnozie...

aa, Ive dzieki za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne objawy były u Angeli i okazało się, że jeden z węży jest dziurawy. Obczaimy na spocie w niedziele :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licze na was chlopaki bo nie usmiecha mi sie robic turbawki albo innej "grubszej" rzeczy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze miejsce na logi dynamiczne do chyba Ciepłownicza, no i wylotówki w Rzeszowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracus mowisz o obwodnicy glogowa?

to ze w centrum sie nie da to oczywiste :) ja walsnie myslalem o jakiejs wyjazdowce, chcyba ze bedzie ktos mial czas i ochote zeby sie ze mna przejechac do glogowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pamiętaj że logi dynamiczne najlepiej wykonywać na 4 biegu od 1600obr - 4000obr , to prędkości ok 160-170km/h , więc długa prosta wskazana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pamiętaj że logi dynamiczne najlepiej wykonywać na 4 biegu od 1600obr - 4000obr , to prędkości ok 160-170km/h , więc długa prosta wskazana :decayed:

Tomku, a nie przypadkiem na 3 biegu od 1300 obr do 4000 obr :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki konieczne: samochód jedzie; robocza temperatura silnika - temperatura płynu chłodzącego min. 80*C [czyli 90*C na wskaźniku deski rodzielczej]; III bieg [choć lepiej IV - należy wziąć pod uwagę względy bezpieczeństwa w ruchu ulicznym], przy 1500rpm należy całkowicie wcisnąć pedał gazu [100%]* i trwać aż silnik uzyska 4200rpm; w tym czasie należy dokonać odczyty i zrobić log. :gwizdanie: :cool1::decayed::tongue4: , ja robiłem na 4 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 4 biegu raczej niema szans bo jesat tak zmulony ze w poblizu rzeszowa niema takich dlugich prostych na ktorych mogl bym sie rozpedzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam wszystkich jest dziś ten spot ? bo coś tu cicho :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam wszystkich jest dziś ten spot ? bo coś tu cicho :gwizdanie:

jest, jest :cool1:, ja osobiście trochę się spóźnię , ale mam nadzieję że zastanę jeszcze kogoś ok 17-ej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...