Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko nie w pierwszy weekend czerwca (2.06)

To ja odwrotnie, najbardziej by mi pasowało 2.06 :grin:

Podałem date 26.05 bo miało być pod koniec maja :grin: Nie jest to sztywne, tak więc słucham dalej, narazie 26.05 ma przewagę głosową :cool:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie rzucam daty, bo po prostu raz w miesiącu jestem w Tbg-u i jak bym trafił na termin to się pojawię,a tak to nie potrzebnie mieszam!! :angel:

Opublikowano

Moze mi sie wreszcie uda z bratem przyjechac :P nie nawidze nie miec prawka (swoja droga juz niedlugo bo ok. rok a dlugo po ponad 365 dni :bicz: ) Jak juz bym mial byc z nim to 26.05 jak najbardziej a godzina to jeszcze lepsza blizej 16.

PS. Nie kierujcie sie tym co pisze bo to tak 50 na 50

Opublikowano

A ja powiem tak mi to obojetne ale fajnie by bylo jakby wszyscy przyjechali ale pewnie na kazda date ktos cos znajdzie i nie przyjedzie takze niech zostanie a i jeszcze jedno jak z grillem moze jednak by cos zakombinowal co???????

Opublikowano
a i jeszcze jedno jak z grillem moze jednak by cos zakombinowal co???????

Było by miło :grin:

ALe tak trzeba się zastanowić gdzie tego grila zrobić. Na podpromiu to chyba nieda rady :grin: zresztą miejsce nieciekawe :cool: A robić u kogoś to musi ten ktoś mieć sporo miejsca koło domu na furaki. Na takie imprezy to trzeba większego wysiłku organizacyjnego.

pewnie na kazda date ktos cos znajdzie i nie przyjedzie

Zgadza się, ja podałem 26.05 ale pewnie sam wtedy nie będę mógł przyjechać na cały spot. Ostatnio się urwałem z pracy ale tym razem to nieprzejdzie.

Opublikowano

może gdzieś w plenerze??? jakieś miejsce za miastem np. nad jeziorkiem?

Opublikowano

w rzeszowie jest zalew ale ja nigdy tam nie bylem i nie wiem czy mozna cos takiego zorganizowac i wiec pytanie do rzeszowiakow MOZNA ???????

Opublikowano

Reasumując...:)

Spotykamy sie:

Data: 26 maja 2007 A.D.

Miejsce: na parkingu przy Hali na Podpromiu

Godzina: 16.00

Kto ma ochote i możliwość, niech przybywa!!

A potem bedziemy sie zastanawiać co i gdzie dalej robić...:):a4fan:

Możemy np. przejechać się po mieście kolumną naszych audiczek... :a4fan:

Opublikowano

Ta przejażdzka to ciekawy pomysł :cheesy: Pokażemy w Rzeszowie siłę Audi :wink:

Opublikowano

Chętnie wpadnę jeśli to będzie sobota lub niedziela-Andrzej

Opublikowano
Chętnie wpadnę jeśli to będzie sobota lub niedziela-Andrzej
Spotykamy sie:

Data: 26 maja 2007 A.D.

Miejsce: na parkingu przy Hali na Podpromiu

Godzina: 16.00

:quattro:

Opublikowano

Chętnie wpadnę jeśli to będzie sobota lub niedziela-Andrzej

Spocik jest zaplanowany na sobotę także myślę że się pojawisz :wink: Wyprzedziłeś mnie Hauzer :smiley:

Opublikowano

tez bym wpadl ale szkoda ze nie mam czym bo na ostatnim bylo spoko :embarrassed: :embarrassed: :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

Wpiszcie się na liste kto będzie...

... bo jakoś małe zainteresowanie jest tym spotem... :a4fan:

1. Szuder

Opublikowano

2. Dibo :a4fan:

Opublikowano

panowie chetnie tez bym sie zjawił ale prawdopodobnie 26-go bedzie to nie możliwe :sad:

Opublikowano

GM uzupełnij profil bo nic o Tobie nie wiadomo!! :afro:

Opublikowano

No to się szykuje mega zlot dwie furki :grin:

Ja sie zjawie ale gdzieś koło godziny 18/19 dopiero. To pewnie będzie już po frytkach.

Opublikowano

Hyhy przyjedżcie w niedzielę na spot Kalisz-Ostrów to będzie was wiecej!! :polew:

Ja w Tbg-u będę ale na spot nie ma szans!! napięty terminarz spraw! kutwa :bicz:

Opublikowano

Panowie- ja z gory mowie ze odpadam jezeli chodzi o ten zlot, za duzo mam ostatnio na glowie :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.