Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

slaweq

Jeździcie audi, ja tez jeździłem audi. Chodzi o ty czy jak zobaczycie ten fotel to czy chcielibyście go zamontować w swoim A4 :wink4:

jutro tam zajade :) i lookne na to

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mtuning to troche taki sklep plastik fantastic, :-) ale mają kilka droższych rzeczy więc może akurat

dokładnie. już kiedyś pisałem - plastikowe elementy dolotu, końcówki wydechu i takie tam. Ale może akurat :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 17:27_________________________________________________

Poziek, czego nie miało :audi: co dało Ci EVO? :mysli::decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 17:29_________________________________________________

gdzie wy jeździcie, że się zakopujecie :mysli::polew:

Nie cwaniakuj :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 17:30_________________________________________________

jutro tam zajade :) i lookne na to

uważaj :cool1: bo w lesie jeszcze śniegi. A mtuning to las głęboki :polew:

uważaj :cool1: bo w lesie jeszcze śniegi. A mtuning to las głęboki :polew:

no rzeczywiscie :kox: moge nie dojechac tylko gdzies sie zawiesic :cool1: ( niedawno stacilem wszystkie oslony pod silnikiem :thumbdown: )

byłem dziś w tym lesie, czarny asfalt prowadzi do tego sklepu, więc problemu z dojazdem nie ma. Gorzej z powrotem bo zmiana na WSK się właśnie skończyła i korek. Ja tam poza plastikowymi nakładkami widziałem układy wydechowe i dolotowe, jakieś wskaźniki i chyba audio. Sporo mają tych foteli sportowych. Miejscówkę mają zajebistą :decayed: Jakieś młode chłopaki tam pracują. Co do fotelu poźka to dowiedziałem się że: "to dobry fotel".

W tym Mtuning urzędują osoby które kiedyś stwożyły grupę STREET RACER'S Rzeszów a teraz to się chyba zwie Tuning Klub Rzeszów

a coś więcej o tym street racer's? bo ja nie jestem w temacie

a coś więcej o tym street racer's? bo ja nie jestem w temacie

Dużo o nich na necie :cool1::szukaj:

odpowiedź na to pytanie zna trzech tylko ludzi... :gwizdanie:

wszyscy trzej z waszej rzeszowskiej ekipy, którzy byli w zeszłym roku na Zlocie w Bukowinie :naughty::decayed:

(Św. słowa)

potwierdzam :polew: :polew: :polew: - było na "grubo"

(Św. słowa)

potwierdzam :polew: :polew: :polew: - było na "grubo"

Podpisuje sie pod slowami Marcina :kox: :kox:

Siemanko :kox:

Chłopaki mam sprawę :decayed:

Kojarzycie firmę z waszego terenu http://www.mtuning.pl/warunki.htm#Kontakt ??

Jakaś w miarę spoko ?

Bo sprzedają na allegro repliki foteli Brida:

i tak nieśmiało chciał kogoś z was poprosić czy by nie obejrzał. Generalnie chodzi o kwestię wykonania, czy faktycznie wyglądają tak jak na zdjęciach. Odwdzięczam się przyzwoitą krową :kox:

Pomoże ktoś ?

A Ty to numer zgubiłeś do mnie? :gwizdanie: Trzeba było zadzwonić to bym Ci od reki podjechał i zobaczył :cool1::naughty:

odpowiedź na to pytanie zna trzech tylko ludzi... :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dzwoniłem do Angeli :decayed: Powiedziała, że masz robotę w domu więc nawet nie przekręcałem...tatuś :naughty::wink4: :wink4:

taaaaaa jasneee :decayed: :decayed: Ty już tu ze mnie pantofla nie rób :gwizdanie: :polew: :polew:

Tatuś jestem, ale czas na skoczenie i obczajenie foteli to bym znalazł :tongue4:

Klasycznie co weekend syplo sniegiem :thumbdown: , ale mam nadzieje ze to ostatni raz :gwizdanie:

Pany nastepny spot już prawie na wiosnę...14 marca :kox: Temperatury juz powinny być :good: :good: :good: