Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

NO. Ostatnio głównie na miejscu latane to sie nie dziwię. Zresztą tak naprawdę nie spodziewałem się

niskiego spalania bo niby czemu...

Al frajda z jazdy jest i to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pytam o tego vaga poniewaz ostatnio cosik turbinka mi przycieła:(

zajedz :) ktos tam bedzie pewnie mial :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To patrzcie na to przejazd z Rzeszowa do domu odcinek 30km jazda z prędkością 90-120km/h, średnia prędkość ponad 70km/h

imag0444t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :> :> :>[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________ :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________ :hi: witam pytanko padła mi żarówka i pytanko czy polecacie jakąś firmę i może coś żeby mocniej świeciło może hid-y ??? lub pytanko czy do :no: :no: soczewkowych można założyć jakieś ksenonki [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________http://allegro.pl/zarowki-h7-osram-silverstar-box-2szt-fvat-i1310273160.html

co myślicie

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________http://allegro.pl/h7-osram-night-breaker-12v-55w-zarowki-swiatla-h-7-i1288005518.html

http://allegro.pl/h7-osram-cool-blue-12v-55w-zarowki-xenon-w-wa-h-7-i1288266830.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno te mocniejsze szybciej się palą. U szwagra w polowce szybko padały. Ja miałem w toyotach mocniejsze dwa razy i też szybko poleciały.

Co do hidów to w Rzeszowie podobno sprawdzaja więc bym uważał . Ja będę w poniedziałek audi w Rzeszowie mam nadzieję że mnie nie będą kontrolować. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Resie jak masz wiecej niz 5000k to już jest wieksza szansa na zabranie dowodu.... jedym z prostych testów jakie robią to proszą o uruchomienie spryskiwaczy i 99% ludzi nie ma nawet tego

ja kupiłem 4300k i przegląd auto przeszło w stacji bez znajomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsze spalanie jakie udało mi się osiągnąć to 4,6 na Fis -ie trasa Prze - RZ :decayed:

Tylko że ja mam trochę zmodyfikowane auto więc jak da się zejść do 5.5 l to chyba rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego że masz nowe pompki ? bo tak to identyczny setup jest u nas.

Inna prawa że ja mam ciężką nogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna prawa że ja mam ciężką nogę.

Tylko żeby u mnie było 10l to musiał bym jechać cały czas 170-210km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu nikogo straszyć ale ostatnio widziałem diesla który przez rok pięknie przyśpieszał nawet bez dymu a teraz stoi z dziurą w tłoku :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna prawa że ja mam ciężką nogę.

Tylko żeby u mnie było 10l to musiał bym jechać cały czas 170-210km/h

Przy takiej predkosci to spalanie jest ok 15 l albo i wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten to musi miec spalanie :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171322.0[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 12:55_________________________________________________17994 poduszka silnika do wymiany ( strona kierowcy ) srebrne sedan TDI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...