Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Spoty w tygodniu były wiele razy u nas omawiane i nigdy nic z tego nie wyszło..., w innych miastach maja spoty tylko w tygodniu, ale u nas to raczej nie mozliwe.

Czemu Slawku niemozliwe ? Mysle ze takiego Spota w tygodniu mozna smiało zrobic przed SYLWESTREM :wink4:

Jednego spota w tygodniu oczywiście można zrobić i wypali :good: Chodziło mi o to , że nie możliwe jest ustalenie stałych terminów spotów na jakiś dzień w tygodniu, np. wtorki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po Swietach w naglowku ustawi sie date a SPOTA zrobimy na tygodniu :) Ustal byle jaka godzine i zobaczymy ile wiary przyjedzie :wink4:

Np. :mysli: czwartek godz. 19.00 :naughty: moja propozycja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty w tygodniu były wiele razy u nas omawiane i nigdy nic z tego nie wyszło..., w innych miastach maja spoty tylko w tygodniu, ale u nas to raczej nie mozliwe.

Czemu Slawku niemozliwe ? Mysle ze takiego Spota w tygodniu mozna smiało zrobic przed SYLWESTREM :wink4:

chodzi o ten jeden raz przecież[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:57_________________________________________________

\

Np. :mysli: czwartek godz. 19.00 :naughty: moja propozycja :decayed:

czwartek 29 grudnia? 19 - może trochę wcześniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech inni się śmiało wpisują, na koniec wyciągniemy z tego wszystkiego średnią i jesteśmy umówieni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa, kolejny spot kiedy pracuję na II zmianie.

Wiem że wszystkim nie dogodzi, ale jeśli można pokaprysić to ja jestem za 28.12.2011 :tongue4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 19:34_________________________________________________ :kox: bocieq powiedz że Ty też jesteś za 28-ym :tongue4: :tongue4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak spot będzie o 22:00, to każdy zostawia auto w domu i idziemy do knajpy wypatrywać Nowy Rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mogę wtrącić swoje 5 groszy to ja tam za spotami w niedziele nie przepadam.. po calym tygodniu wy**bana jak szpak pierwsze co robie po pracy to kłade się do łożka i budzę gdzieś koło wieczora i tak mi niedziela mija..

Moze te spoty na tygodniu to rzeczywiscie dobra opcja, tylko mozna by w późniejszych godzinach zrobić bo o 16 to i tak ciemno jest wiec co to za różnica czy o 16 czy 19 :)

Ale tak czy siak zostawiam wam temat do ogarniecia, postaram sie dostosować chodź na spocie już z pół roku nie byłam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jutro o 10.00 na TVN Turbo będzie A4 w Zakupie Kontrolowanym . Ciekawe jak Adaś Kornacki oceni audiola :kox:

B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jutro o 10.00 na TVN Turbo będzie A4 w Zakupie Kontrolowanym . Ciekawe jak Adaś Kornacki oceni audiola :kox:

B6 ?

ja tam widze jakies foty BMW :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, z racji tego że nie spełniam wymagań aby zamieścić post w dziale sprzedam, piszę tutaj.

Sprzedam kompletne zawieszenie 1BA do A4 B6 2,5tdi quattro avant. Stan dobry lub b.dobry (wymieniłem na 1BV - tylko z własnej zachcianki :naughty:)

Oprócz amortyzatorów i sprężyn mam też wszystkie wahacze przednie (kilka do regeneracji) - lemfordera - jeszcze oryginalne ;)

Jakby ktoś był zainteresowany - pisać :cool1:

Zdjęcia też się znajdą

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...