Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja zaraz jade pierwszy raz w życiu na narty :decayed: mam nadzieję że sie nie zabije :kox:

gdzie jedziesz??[br]

w Handzlówce byłem, jestem mega zadowolony, kumpel mieszka koło stoku to u niego zostawiłem auto, nie ma uja... na przyszły sezon kupuję sprzęt :kox:[br]

w Handzlówce jest orczyk z tego co wiem, to pewnie cię wyszarpało, jedź do Przemyśla (właśnie wróciłłem :kox: :kox:) to jeszcze przed końcem sezonu zakupisz sobie narty :decayed: :decayed:

nie było tak źle :good: to był mój pierwszy raz a co do sprzętu to nie wyrobie w tym sezonie.. kolega załatwia za free sprzęcicho, ale na wiosne mam zamiar coś kupić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się dzisiaj dowiedziałem że Jeden z Nas nosi na łapce zegarek za 13.000 PLN :naughty:

Aż mi szczęka opadła :kox:

Poczułem się biedakiem przy moim Dieslu :tongue4:

Pozdro serdeczne - niedługo wpadnę po coś czarnego - potrzebuję do garniaka na Slub Siostrzyczki , mam nadszieję że Kolega da dobry rabacik :decayed::naughty::good:

Pozdro GM

"stały klient" :))))))

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

.........dobre , ale się uśmiałem z rana :>

ps. oczywiście zapraszam :wink4: (zawsze coś poczarujemy z ceną :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do tych kradzieży, przeglądam i znalazłem tylko złapanych niedawno młodziaków co rąbneli Szewiego na nowym mieście

http://www.24informacje.pl/podkarpackie/rzeszow-sprawcy-kradziezy-samochodu-zatrzymani-11057.html

O albo tu, kradzieże samochodów wypadają jajgorzej, wogóle wszystkie kradzieże ujowo :(

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/statystyki-policyjne2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega w jakim sklepie z zegarkami pracuje? bo niewykluczone że będę coś zmieniał co prawda zegarka za 13 tys nie kupię ale może coś tańszego też się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega w jakim sklepie z zegarkami pracuje? bo niewykluczone że będę coś zmieniał co prawda zegarka za 13 tys nie kupię ale może coś tańszego też się znajdzie

Zegaris - Millenium Hall. Sam kupiłem już trzy sztuki i polecam . Fajni Goście, ładne zegarki a jak dobrze pogadasz to i rabat wysępisz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega w jakim sklepie z zegarkami pracuje? bo niewykluczone że będę coś zmieniał co prawda zegarka za 13 tys nie kupię ale może coś tańszego też się znajdzie

Zegaris - Millenium Hall. Sam kupiłem już trzy sztuki i polecam . Fajni Goście, ładne zegarki a jak dobrze pogadasz to i rabat wysępisz :evil:

:notworthy: :notworthy: Jarek po takiej reklamie, nie pozostaje mi nic innego,jak dać Ci w prezencie jakiegoś "sikora " :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, wiadomo że dobry sikor jest najlepszą i jedyną właściwie biżuterią dla Faceta :good:

..., oj tam, oj tam :naughty: :naughty:

avncwz.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Tak serio,też jestem takiego zdania (no może jeszcze spinki do mankietów :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 4.00 i odpaliłem B8 :naughty:

jest 12:00 i nie odpaliłem B5 :decayed: Kto może mi pomóc, jakiś prostownik podrzucić?? muszę dziś kupić nowy aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój też coś słabo już kręci :disgust:

jak ci jeszcze kręci to wpadnij na Leszczyńskiego, bo trzeba mojego odpalić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ledwo obraca wałem przy -16 a mam prostownik to na noc nie chce mi się wyłazić z domu :)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:19_________________________________________________coś mnie plecy bolą ostatnio.... :gwizdanie: :kox:

http://www.rzeszowiak.pl/atrakcyjna-masazystka-z-duzym-biustem-mila-atmosfera-i-2048752

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...