Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Slawek ja to zauważyłem jak kupowałem czasem w Stalowej Woli. Zawsze u Knapika było taniej także tu punkt dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mały szczegół odnośnie autorud'u. Potrzebowałem ostatnio kupić czujnik cieczy. Autorud 120 zł, Knapik 99 zł. Ciekawe czy wszystko mają droższe niż Knapik czy akurat to się tak trafiło :decayed:

Ja też potwierdzam drożyznę w "AR". Żeby zejść z ceno 878 zł za kompletny rozrząd wraz z kompletnym napędem osprzętu to musiałem im czarno na białym przedstawić inne oferty dla mnie (Knapik 911 zł).

Ale jak następnym razem pojechałem po jakąś pierdółkę po chcieli mnie skroić równo w porównaniu z Knapikiem i nie brali pod uwagę, że coś u nich kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knapik może ale jak ten młody chłopak odbiera telefon ale jak ten stary dziadek to ja odkładam słuchawkę i dzwonie do Auto-Rud bo nie mam już do niego nerwów.

Dodzwonić się do nich to jest :thumbdown: jak dla mnie to trochę organizacji by się tam przydało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera się ktoś dziś na spota?:)

Jak mi nic nie wypadnie to będę, przyjedz odebrać kubek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak mi się uda to zaglądnę do was się przywitać i zadebiutować na spocie, bo mam coś do załatwienia jeszcze ale może wyrobię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może a co ty się wybierasz ?? slimaczek89

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

ps.ma ktoś mapę 2012 :naughty: Krzysiu i jak działa .... tobie

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

pany coś u nas za cicho na tym forum co z grylem co ....... wy na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ty masz kabel do B7 ? dałoby kiedyś coś zvagować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ijeszcze jedno. Potrzebuje schematu rozbiórki tapicerki w bagażniku w avancie b6. Muszę się wziąć za mocowanie teleskopu klapy a inaczej się nie da beż ściągania tapicerki boczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...