Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

było było pstrykane :D niestety aparat był nie naładowany i jest tylko 25 zdjęć po wywaleniu kilku rozmazanych i kilku identycznych :) gydyby komuś któreś zdjęcie szczególnie przypadło do gustu to piszcie pw to mogę w większym rozmiarze podesłać bo teraz mi sie nie chciało wgrywać 160MB na serwer

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 1.jpg

Na następny raz trzeba wszystkich ładnie w rządku ustawić, Pani fotograf będzie miała wiecej wprawy i pomysłów i wtedy coś można popstrykać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

było było pstrykane :D niestety aparat był nie naładowany i jest tylko 25 zdjęć po wywaleniu kilku rozmazanych i kilku identycznych :) gydyby komuś któreś zdjęcie szczególnie przypadło do gustu to piszcie pw to mogę w większym rozmiarze podesłać bo teraz mi sie nie chciało wgrywać 160MB na serwer

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 1.jpg

Na następny raz trzeba wszystkich ładnie w rządku ustawić, Pani fotograf będzie miała wiecej wprawy i pomysłów i wtedy coś można popstrykać :)

hahahaha

są jednak jakieś pytania :D

po pierwsze czemu naszych autkach nie były robione tyłki ?? :P

po drugie ja to jak zwykle wyszedłem jak to wyszedłem :P

po trzecie Szop44 nie narzekaj to nie ty zdjęcia robiłeś :D

po czwartek jak zwykle muszę wszystkich rozweselić :D

a 5 spocik udany........

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1) Tyłki będą następnym razem :D (mój jest :) )
ad 3) Ale przywiozłem fotografa więc mogę ponarzekać :D

a ogólnie to miło było Was poznać :D chociaż i tak nie pamiętam kto jak się nazywa ale przynajmniej właściciel do auta bym przypisał bez problemów :D:)

PS.
zostały mi jeszcze 2 włączniki świateł, o takie cosik:
adfxe3w3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

następnym razem proponuję tak jak mówiłem :D , gdzieś na jakieś takie miejsce żeby można było grilla rozpalić zrobić wspólny wyjazd , coś zjeść no i przede wszystkim pogadać , pośmiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się że duża granatowa d*pa stała krzywo/za bardzo wysunięta i przesłaniała pozostałe :grin:

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

dowiedziałem się że duża granatowa d*pa stała krzywo/za bardzo wysunięta i przesłaniała pozostałe :grin:

Hahaha :D , no cóż nie chce mi się to wszystko wyprostować :D , muszę wyciągać zderzak , nadkola , obudowy , koło zapasowe, odpiąć klemy od Aku , żeby wyciąć i pospawać jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu ktoś zrobił parę fotek na spocie :) Bo temat z galerią ze spotów to chyba umrze niedługo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje CZUJNIK TEMPERATURY SPALIN 2.0 TDI BRD 03G906088AP

tel.536187250

Edytowane przez mAti_brd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi: Spocik Udany potwierdzam :D:D Welcome R7 Jarko a co to na spoty się nie śmiga hmm...

w niedzielę wróciłem z zagramanicy po 6 tygodniach i nie dało rady ;-)

takze pany Jarek wrocil i dzial ogłoszen odzyje :decayed: a no i myjnie troche zarobia w koncu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi: Spocik Udany potwierdzam :D:D Welcome R7 Jarko a co to na spoty się nie śmiga hmm...

w niedzielę wróciłem z zagramanicy po 6 tygodniach i nie dało rady ;-)

takze pany Jarek wrocil i dzial ogłoszen odzyje :decayed: a no i myjnie troche zarobia w koncu :wink:

Już odżył, osłonki wczoraj już poszły na handel :grin: Brakowało mi tego przez ostatnie 1.5 miesiąca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...