Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją B6 sprzedałbym sporo sporo taniej, z tym że moje to takie zwykłe B6 bez s-line i innych wodotrysków, w normalnym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość harry19-19
Ja swoją B6 sprzedałbym sporo sporo taniej, z tym że moje to takie zwykłe B6 bez s-line i innych wodotrysków, w normalnym stanie

podaj cenę i rok i czy sedan czy kombi na priv , mój kuzyn jest napalony na moje audi bo cholernie mu się podoba ale nie na taką kwotę :decayed: także w tej chwili zostaję na razie ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie jakieś A4B6 ?? sprzedałem swoje B4 i jestem w trakcie poszukiwań :) chętnie bym coś zadbanego oglądnął jak wygląda dla porównania :) a może będzie ktoś kto chce sprzedać swoje ??

W tym roku przeważnie jest bardzo ładna frekwencja na spotach i B6 na nich nie brakuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
będzie jakieś A4B6 ?? sprzedałem swoje B4 i jestem w trakcie poszukiwań :) chętnie bym coś zadbanego oglądnął jak wygląda dla porównania :) a może będzie ktoś kto chce sprzedać swoje ??

W tym roku przeważnie jest bardzo ładna frekwencja na spotach i B6 na nich nie brakuje :wink:

dzięki wielkie za poświęcenie zrobieniu logów wczorajszych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie jakieś A4B6 ?? sprzedałem swoje B4 i jestem w trakcie poszukiwań :) chętnie bym coś zadbanego oglądnął jak wygląda dla porównania :) a może będzie ktoś kto chce sprzedać swoje ??

W tym roku przeważnie jest bardzo ładna frekwencja na spotach i B6 na nich nie brakuje :wink:

dzięki wielkie za poświęcenie zrobieniu logów wczorajszych :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Kto jutro będzie na spociku ?

oooo co ja widzę , zacząłeś pytać się o spoty i przyjeżdżać no ładnie ładnie , no jak wiadomo jak mi nic nie wyskoczy to będę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro spot hmm super jak zwykle gdy spot to albo jestem w szpitalu albo chodzic nie moge albo jade do raichu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja (jak mi nic nie przeszkodzi) powinienem się pojawić :wink:

Jarek jak możesz, to weź ze sobą mikrofon AudioPilota - zobaczę jak to wygląda wtyczkowo etc. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pojawię po raz pierwszy na zlocie jako nowy członek. Przy okazji może ktoś mi pomoże zakodować ABS (bo rezałem kierownicę na MF i wymieniałem moduł).

Mam nadzieję, że znajdzie się tam ktoś z VAGiem i kablem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie, była duża frekwencja mimo niepewnej pogody :)

Dzięki Sławek za skasowanie serwisu :)

Pozdrowienia dla Wszystkich i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Dzięki za spotkanie, była duża frekwencja mimo niepewnej pogody :)

Dzięki Sławek za skasowanie serwisu :)

Pozdrowienia dla Wszystkich i do następnego.

Ja również dziękuję za dzisiejszy dzień na spocie :wink: trochę przybyło nas i humoru musiałem wam podnosić hihihi :grin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziękuję Sławkowi, że poświęcił cały swój czas na moje kodowanie modułu ESP. Mimo, że się nie udało to wielkie dzięki za walkę i poświęcony czas. Tempomat działa, więc coś na + :)

Do następnego spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest harry jest impreza :dancing: ale ogarnij wtryski jak Jarek mówił :D do następnego spocika panowie! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...