Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Było za***iście dzięki chłopaki za spota , 10 pojazdów było , pogoda przede wszystkim udana no i trochę opaliłem się:decayed:
taa chyba cygarow :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość harry19-19
ale musicie przyznać że niezłe Towary na rolkach jeździły... :naughty:

przyznaję +1 , aż nie chciało się wyjeżdżać z Podpromia :decayed:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

Pany , mam prośbę , kto był wczoraj na spocie , podajcie nicky potrzebne są mi prośby właścicieli od pojazdów , zwłasza TOMEKX jak zbliżał się do Kamery :grin: , jest za***isty film żeby puścić na FB :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musicie przyznać że niezłe Towary na rolkach jeździły... :naughty:

do dzisiaj mam je w glowie :slina: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , mam prośbę , kto był wczoraj na spocie , podajcie nicky potrzebne są mi prośby właścicieli od pojazdów , zwłasza TOMEKX jak zbliżał się do Kamery :grin: , jest za***isty film żeby puścić na FB :banan:

Mnie to raczej pamiętasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że łapię powietrze jak ryba na brzegu to jeszcze dokładasz do pieca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przepraszam ze tutaj pisze o takich sprawach ale jestem za granicą i mam problem z samochodem czy mógł bym prosić o jakiś kontakt do wrclaguna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś sie moze dzisiaj wybiera na dynówke?

Bede leciał jakos w godzinach 15-17 przez rzeszów:whistling: przejezdne to miasto macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipka, ale to jakies obrzeza rzeszowa ta trasa, moze tak zle nie bedzie, aby dziur nie bylo to i w korkach moge wtac bo inaczej to sam zrobie korek, jak ci sie nudzi to dawaj do rzeszowa i stamtad polecimy za toba bo to twoje rewiry juz, numer tel mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
No to lipka, ale to jakies obrzeza rzeszowa ta trasa, moze tak zle nie bedzie, aby dziur nie bylo to i w korkach moge wtac bo inaczej to sam zrobie korek, jak ci sie nudzi to dawaj do rzeszowa i stamtad polecimy za toba bo to twoje rewiry juz, numer tel mam

nie widzę w tym żadnego problemu , jak będziesz dojeżdżał do RZ z drogi ekspresowej na pierwszym rondzie pojedziesz nad wprost , no i na 3 przejściu dla pieszych będzie cmentarz i parking po prawej stronie , tam mogę poczekać na was , a później was poprowadzę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...