Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjęcie nie działa :doh1: a na poprzednim mnie nie było :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zdjecie nie działa bo skasowalem je z fotosika :wallbash: Myslalem ze Szuder wrzucil je inaczej... jutro bedzie nowe i mam nadzieje lepsze :thumbup:[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 19:03 _________________________________________________Cos dzisiaj pokombinowalem i wrzuce Wam tutaj do oceny... jak sie spodoba to Szuder da to do pierwszego posta.

813dcb3e2fc976ba.jpg

29f971c892bc48a8.jpg

mapki jak dojechac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He ale byłem na innym letnim. To Was nie było :tongue4:

A Szuder był :)

Żartuje. Ja nawet nie lubię chwalić się facjatą :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcowie prowadzący.... :polew: możemy już na letnich 2 marca przyjechać :>

Dziś zawiesiłem sie moja czarną .... normalnie zawiecha "pro offroad" a jednak parking stromy pod sklepem z wystającym kanałem i przód przeszedł i w połowie auta kanał wszedł w podłogę ...nie miłe uczucie.... jutro tam zaglądnę pod spód dziś nie miąłem odwagi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo zrobiłem tak samo kiedyś Yarisem. Myślałem że utknąłem a później pod spodem się okazało że nic nie ma. A dźwięki były jakby podłogę zrywało.

Chłopaki uważajcie. Zaczyna się sezon na ścigacze. Kto dzisiaj kręcił po Rzeszowie to pewnie widział/słyszał co się stało koło wiaduktu śląskiego :confused4:. Niefajnie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie... :hi:

pierwszy post już pozmieniany... i jak Wam się podobie??? :mysli:

P.s.

Dzięki za podpis w profilu... :notworthy: :th: temu co to uczynił... :notworthy:

.... bardzo śmieszne, bardzo... :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angie, to niestety nie moje dzieło... Ktoś mi zrobił niespodziankę... Ale podoba mi sie... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo akurat wczoraj nie chodziło o lusterka. Facet wyjeżdzając z Borelowskiego na Wiadukt Śląski zaraz przy dziurze po hotelu Rzeszów swoim pięknym nowym BMW 3 nie ustąpił pierwszeństwa ścigaczowi który leciał w kierunku na Kraków, no i ten ścigacz pięknie się wbił mu w przód. Ale na szczęście prędkości nie były jak na ścigacz przystało bo by w tej Bm-ce przód urwało a tak to tylko koło :confused4:

Gość chyba przeżył bo w worku nie leżał a najechałem na to zaraz po..

Nieprzyjemny widok. A co do lusterek to zaczyna się sezon i naprawdę trzeba mieć oczy naokoło głowy. Ostatnio jeden bałwan na ścigaczu w Kolbuszowej prawie mnie staranował bo zachciało mu się na jednym kółku po publicznej drodze szaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...