Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cześć chłopaki,

w końcu dotarły do mnie te LED-y H6W do moich świateł pozycyjnych. Świecą pięknie jak xenony tylko przez chwile (cały czas migają jak kierunkowskazy), niestety na FIS-ie wyświetla mi że mam spaloną żarówkę. Byłem w sklepie z elektroniką po poradę u gościa co zrobić z tym fantem i gość powiedział, że LED jest ok tylko teraz trzeba oszukać elektronikę w samochodzie. Widzę, że to nie będzie łatwe i chyba będę musiał dalej jeździć na tych żółtych żarówkach ;(. W ogóle kupiłem je na allegro za 14 zł za szt. a u mnie w mieście są po 3 zł szt. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem ledy ale świecą na niebiesko blee.

Gdzieś na forum było o tym jak oszukać ledy. Chyba w temacie o postojówkach do xenonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 pewnie inny FIs jest (inna kontrola spalonych żarówek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie sprawka Szoguna..... :D

To nie moja sprawka.

Elmo akurat wczoraj nie chodziło o lusterka. Facet wyjeżdzając z Borelowskiego na Wiadukt Śląski zaraz przy dziurze po hotelu Rzeszów swoim pięknym nowym BMW 3 nie ustąpił pierwszeństwa ścigaczowi który leciał w kierunku na Kraków, no i ten ścigacz pięknie się wbił mu w przód. Ale na szczęście prędkości nie były jak na ścigacz przystało bo by w tej Bm-ce przód urwało a tak to tylko koło :confused4:

Gość chyba przeżył bo w worku nie leżał a najechałem na to zaraz po..

Nieprzyjemny widok. A co do lusterek to zaczyna się sezon i naprawdę trzeba mieć oczy naokoło głowy. Ostatnio jeden bałwan na ścigaczu w Kolbuszowej prawie mnie staranował bo zachciało mu się na jednym kółku po publicznej drodze szaleć.

Widziałem sprzątanie po tym. Byłem przejazdem w Rz.

PS:

To ja kura specjalnie się ocytowałem postów, żeby ktoś to wyp w niepamięć?? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem ledy ale świecą na niebiesko blee.

Gdzieś na forum było o tym jak oszukać ledy. Chyba w temacie o postojówkach do xenonow

miro_x a Ty nie masz problemu z LED-ami w swoim B6? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kura specjalnie się ocytowałem postów, żeby ktoś to wyp w niepamięć?? :wallbash:

upsss..... :embarrassed:

Przy następnym spotkaniu przyjmę wszelkie przeprosiny zrealizowane w postaci płynnej. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szogun, nie ma sprawy... :drunk: Przeprosiny będą... :drunk:[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 08:30 _________________________________________________

To pewnie sprawka Szoguna..... :D

To nie moja sprawka.

hmmmm... :mysli: w takim razie to czyja to sprawka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... :mysli: w takim razie to czyja to sprawka???

[/quote

może sie myle ale coś mi tu Slawqiem pachnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeeBee nie miałem wcześniej FISa a teraz mam ale bez sprawdzania żarówek więc problemów nie było. Ale nie podobał mi sie kolor bo świeciły na niebiesko i nie zakładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive wrócił, 2 dni mnie nie było a tu tyle do czytania. Szuderku szanowny panie Monteratorze.....dobrze Ci to wyszło :> , moze nagielibyśmy plan spocików i w tą niedzielę coś by się wymysliło?? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... :mysli: w takim razie to czyja to sprawka???

[/quote

może sie myle ale coś mi tu Slawqiem pachnie :naughty:

Myślę, ze to nie Slaweq, ale mogę sie mylic... :mysli:

[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:40 _________________________________________________

Szuderku szanowny panie Monteratorze.....

Bardzo mi miło... :hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:41 _________________________________________________

moze nagielibyśmy plan spocików i w tą niedzielę coś by się wymysliło?? :przebiegly

ja pewnie dam rade i w niedziele... choć moja żonka, na jakieś zakupy planował jechać... :mysli::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie moja sprawka z tym podpisem, ja nie mam takich uprawnien przeciez :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie jakiś psotnik chochlik maczał w tym łapki :kox:

Ja mysle ze to ktos z wyzszego kierownictwa zmienił :naughty:

Tomek zalozyles do furki to co Ci przyszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze, musze jakąś fajną miejscowkę na foty znaleźć-a to może potrwać!!! :tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...