Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

to wizytówka przynależności do grupy KWK-też powinieneś to mieć w podpisie, jezeli popierasz nasze idee!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek tylko, że ja o żadnej ideii nic nie wiem..., nikt mi nic nie wspominał..., no ale może to celowe działanie, że nawet nikt mi słowa nie raczył nawet na PW napisac. Przykre, tyle powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś forum Panie obrażalski!!! proszę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4168.2985 wypowiedź Marinero, ja od siebie trochę dodałem i tyle, to taki żart z tą kontrgrupą , chcę troche zamieszania narobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniek już napisałem o co cho w spotach krakowskich, to nic do WAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś forum Panie obrażalski!!! proszę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4168.2985 wypowiedź Marinero, ja od siebie trochę dodałem i tyle, to taki żart z tą kontrgrupą , chcę troche zamieszania narobić

Czytalem forum ale trudno wyłapac kazdego posta a przy ostatnim zamieszaniu tym bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniek już napisałem o co cho w spotach krakowskich, to nic do WAS

wiem , rozumiem ale pomysł i realizacja bez pomysłu i polotu :rolleyes:

...i niech tak zostanie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie...o co chodzi z ta kontrgrupa wawa krakow.........???

Bo, az mnie to normalnie zaciekawilo........ :tongue4:

Tyle zmian na forum....to niech chociaz to nie bedzie tajemnica..... ;)

to nie jest zadna tajemnica - jest to zalazek nowej tajnej organizacji na forum ktora ma za zadanie lupienie, grabienie i gwalcenie - na zlecenie i bez!! tak na powaznie to pare osob ktore jest spoza bardzo hermetycznego srodowiska krakowsko warszawskiego - KWK - to przypieczetowanie bardzo fajnych przyjazni ktore zapoczatkowalismy na zlocie w wisle i bedziemy kontynuowac z!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na powaznie to pare osob ktore jest spoza bardzo hermetycznego srodowiska krakowsko warszawskiego

marinero Ty chyba sobie jaja robisz :shocked:

jakiego hermetycznego?

środowisko krakowskie jest otwarte na nowe znajomości i przyjaznie czego najlepszym dowodem są np. Szuder , Sławeq , Iverson , Angela i wielu innych forumowiczów. Wydaje mi się że nigdy nie daliśmy nikomu odczuć że nie życzymy sobie czyjejś nieobecności.

Jeśli wychodzicie z założenia że kraków ma się ponad innymi to pragnę zakomunikować że tak nigdy nie było , nie jest i nie będzie :th:

poza tym pozdro dla całej tej Waszej KWK :naughty:

mam nadzieję że w Zatorze się pojawicie :decayed:

Jest tak jak mówi Trzeniu, ja jestem najlepszym przykładem, chłopaki z KR przyjęli mnie i mojego zakurzonego brylancika po prostu... normalnie (to jest chyba najlepsze słowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie popieram żadnego KWK jestem calkowicie apolityczny,mam ciemny umysł,niskie iq i jeźdżę paździochem 12 letnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich zainteresowanych

KWK - nie jest wymierzona przeciwko nikomu ani niczemu, a już napewno nie przeciw Kraku, ani Wawie.

Jest to nasz wspólny pomysł, tzn Marinero, Iversona, Domana13 i mój. Jest to coś na wzór: "Rodziny Radia Maryja". :)

Jest to grupa ludzi, którzy poznali sie na Zlocie w Wiśle i bardzo polubili... :th: ludzi, którzy mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji i w potrzebie i postanowiliśmy sie jakoś nazwać, a ze nie jesteśmy ani z Kraka, ani z Wawy, wiec nazwaliśmy sie KWK :) Kontrgrupa Wawa Krak

Jeżeli, ktoś poczuł sie urażony, albo w jakiś sposób dotknięty naszym pomysłem, to :notworthy: PRZEPRASZAMY :notworthy:

... więcej grzechów nie pamiętam, ale za wszystkie szczerze żałuje...

AMENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło z KWK :laghing2:

co najmniej jak targowica

A przecież nikt o tym nie myślał. Wszyscy wywodzimy się z klubu A4 Polska i nikt nie chce tego zmieniać.

Myślę że Szuder wszystko wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło z KWK :laghing2:

co najmniej jak targowica

A przecież nikt o tym nie myślał. Wszyscy wywodzimy się z klubu A4 Polska i nikt nie chce tego zmieniać.

Myślę że Szuder wszystko wyjaśnił.

oczywiscie nasza organizacja jest czysto apolityczna i zamachu na a4-klub nie planujemy wrecz przeciwnie kilka osob chce sobie razem podzialac i sie zblizyc aby dzialac na rzecz i dobro klubu!! poznalismy sie w wisle i dopasowalismy sie a teraz chcemy kontynuowac nasze znajomosci i przyjaznie i postarac zawiazac grono przyjaciol ktorzy beda sobie pomagac i doradzac pomimo dzielacych nas kilometrow - a do tego chyba jest to forum i taka idea przyswiecala HUGO tworzac je!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie nasza organizacja jest czysto apolityczna i zamachu na a4-klub nie planujemy wrecz przeciwnie kilka osob chce sobie razem podzialac i sie zblizyc aby dzialac na rzecz i dobro klubu!! poznalismy sie w wisle i dopasowalismy sie a teraz chcemy kontynuowac nasze znajomosci i przyjaznie i postarac zawiazac grono przyjaciol ktorzy beda sobie pomagac i doradzac pomimo dzielacych nas kilometrow - a do tego chyba jest to forum i taka idea przyswiecala HUGO tworzac je!! :th:

Powodzenia w działaniu życzę i dążenia do celu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie nasza organizacja jest czysto apolityczna i zamachu na a4-klub nie planujemy wrecz przeciwnie kilka osob chce sobie razem podzialac i sie zblizyc aby dzialac na rzecz i dobro klubu!! poznalismy sie w wisle i dopasowalismy sie a teraz chcemy kontynuowac nasze znajomosci i przyjaznie i postarac zawiazac grono przyjaciol ktorzy beda sobie pomagac i doradzac pomimo dzielacych nas kilometrow - a do tego chyba jest to forum i taka idea przyswiecala HUGO tworzac je!! :th:

Powodzenia w działaniu życzę i dążenia do celu :th:

Dzieki Hugo - mozesz na nas liczyc!! :th: i slowa Hugo koncza dyskusje nad tematem KWK!! wszyscy sa mile widziani i zapraszamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda inicjatywa jest pozytywnie postrzegana ale z nazwą to nie trafiliście. Mozecie tlumaczyc ze to nie jest w nikogo skierowane ale jednak... Kontr Kraków i Warszawa kojarzy sie jednoznacznie. Co byscie pomysleli gdyby np. chlopaki z Sanoka zrobili Kontgrupe Rzeszow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...