Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór,

tak jak cały nadchodzący Nowy Rok

upłyną Wam w szczęściu i radości

Wesołych Świąt wszystkim :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 stycznia to i ja rzeszow odwiedze :)

nareszcie mam wolne

ze względu na SID'a proponuje przesunąć spot na 3 :>, choć kto wie, 10 może też zaglądnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID a 10 Stycznia? :)

he he 3 jestem w PL (10 gdzies w paryzu bede).

Ale mimo to jeszcze ze dwa razy w rzeszowie bede do 6 stycznia o ile pogoda dopisze.

Jak ktos chce stanac na swiatlach ze mna to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID a 10 Stycznia? :)

he he 3 jestem w PL (10 gdzies w paryzu bede).

Ale mimo to jeszcze ze dwa razy w rzeszowie bede do 6 stycznia o ile pogoda dopisze.

Jak ktos chce stanac na swiatlach ze mna to zapraszam :)

mam dobrą linkę holowniczą, więc na tych światłach to się co najwyżej mogę podczepić

rozwiązaniem jest spot w Paryżu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty w paryżu są co tydzien w niedziele rano,

inna liga niż w PL - nie raz widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór koledzy :) jak tam swieta minely? duzo % przeplynelo przez zyly? :P hehe :)

co prawda mialam inne plany na 10 stycznia ale postaram się zawitać na spota :)

Ja wczoraj delikatnie powalczyłem :naughty: delikatnie bo dziś chcę sobie pojeździć bo mi się nudzi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano zbiorniczek od wspomagania pusty :confused4:

No to módl się żeby to nie był magiel :decayed: chodź przewód ciśnieniowy też nie jest tani (645zł.) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu biaaaało mamy :)

Tygrysiczka moze do Slawqa zagadaj na pm, on bedzie pewnie najwiecej wiedzial o klubie:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano koledzy ;)

bedzie moze na tygodniu jakis mini spocik?? :) chcialabym podowiadywac sie kilku rzeczy o klubie, a wolalabym nie przez forum :P

Siemasz :)

Na tygodniu spotów nigdy nie robiliśmy..., przyjęło się, że spoty są średnio co 3 tygodnie gdzie przyjeżdza 10-15 aut . Jak zrobi się cieplej i będzie wola wiekszości to zrobi się częsciej.

Jesli masz jakies pytania o Klubie to pytaj na PW, albo na najbliższym spocie :good:

Panowie, widze ze u was w klubie takie samo gówno jak i w wytarmoś-mi-suty.eu !!!

Ale o co Ci konkretnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm przepraszam, ale wydaje mi sie ze sie zapedzilam, chodz do konca nie jestem tego pewna. Jak sie dowiem, dokladnie o co chodzi to wtedy stwierdze czy jest kupa czy nie :P

ale na terazniejsza chwile,przepraszam bardzo! :) chyba jestem zbyt przeczulona juz przez tamten klub.. przyjmę konsekwencje mojej wypowiedzi z honorem :P takze.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przepraszać bo tutaj nikt sie nie obraża..., a jesli chodzi o tamten "klub" to publicznie wypowiadał sie nie będę bo szkoda czasu. Jedno co jest pewne to, że dużo ludzi wraca do nas i to chyba o czymś świadczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w jednym i w drugim dlatego nie chce sie takze za duzo tu wypowiadac na ten temat, ale nie tylko dlatego :) Ja z nikim wojny nie prowadze to chyba mnie nikt nie zje ze jestem w dwoch klubach. Sa osoby z tamtego klubu ktore lubie i napewno z tego bedzie wiele ktotre polubię :P Dla mnie wogole te klotnie sa nie potrzebne :) ja bym was tam wszystkich chciala razem zobaczyc :) milo by bylo jakby Audi a4 mialo jeden klub,a nie 50 :) ale to wasza sprawa :P moze kiedys m sie uda was pogodzic :naughty::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to taka, że nikt nie jest z nikim pokłócony (przynajmniej w Rzeszowie) :) . Druga sprawa to taka, że kiedys był jeden klub, a4-klub.pl jednak kilka osób strzeliło focha, postanowiło się wyłamać i stworzyli tamto coś. Jakie były przyczyny tego i jakimi metodami tamten klub próbował pozyskiwać naszych użytkowników to inna sprawa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to nie pokłócony? przeciez to cos co tak namieszalo miedzy dwoma klubami jakos sie musi nazywac nie? :P moze pogadajmy o przyjemniejszych rzeczach niz te klotnie i przepychanki :P

robicie jakies spoty grillowe albo imprezkowe?? :) bo chyba spot nie ogranicza sie u was do stania na parkingu ;> :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...