Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie powiem ze mam tam paru znajomych , ktorzy juz sie czaja do pracy w AUTORUDZIE :wink4: ( z ostatniej chwili :decayed:)

podejscie do klienta daje wiele do zyczenia :thumbdown: na czesciach i w serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak robimy z tym grillem? Na najbliższym spocie czy na nastepnym za trzy tygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do autorudu to tez niewiele lepiej jest jak w knapiku kupiłem przeciez u nich mojego mkV 2.0 tdi w 2006 roku - 8 miesiecznego

a ile sie omordowałem z naprawami gwarancyjnymi a to koła zamachowego a to przepustnicy - a to wymienili prawie cały środek taki był poprzecierany po 30 tysiącach a na koncu jak odsprzedawałem to sie okazało ze cały samochód był malowany i tylko wyszedłem na głupka i krętacza a to szmaciarze z autorudu nabili mnie w butelkę - ale tak sie dzieje jak człowiek jest łatwowierny i jedzie do salonu kupić samochód bo wie ze jest "pewny"

co do knapika to sie nie wypowiem bo 0 pojęcia jezeli chodzi o mechanikę (pod tym wzgledem autorud jest 100X lepszy) nie oddał bym tam taczek do serwisowania a najlepszy to tam jest koleś na przyjęciu co kiedyś był mechanikiem nie pamietam nazwiska (ale sam ma prywatnie warsztat) ale nasze zony sie znaja czy cos...oddałem tutaj bo zona mówi (znajomy) cos terkocze przy wylanczaniu - wymienili swiece - wymienili koło 2 masowe i dalej terkocze to mi powiedzieli ze tak ma być - to ja mowie ze nie odbieram fury bo nie jest naprawiona to on na głos do kolegi co stał obok mowi "o widzisz i tak to jest ze znajomymi"....zal i tyle...pojechałem do stalowej - 10 minut i od razu diagnoza = przepustnica - wymienione od reki i oczywiscie wszystkie objawy ustały - jak sobie przypomnę nazwisko to powiem zeby unikać jak ognia

tak czy siak nie ma zadnego serwisu ktory mogl bym z czystym sumieniem polecic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak robimy z tym grillem? Na najbliższym spocie czy na nastepnym za trzy tygodnie?

w niedziele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Pany :hi:

Gdzie w Resie kupie śruby do kół zwykłe i zabezpieczajace i jaka cena mniej wiecej za szt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Pany :hi:

Gdzie w Resie kupie śruby do kół zwykłe i zabezpieczajace i jaka cena mniej wiecej za szt ??

jak pilne to do Szika :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no juz wiem :P ale i tak beje spocisz najpierw na podpromiu.. ten caly Vag podkarpacie to ma duzo aut?? :P hehe zapowiada sie wiekszy jakis zlocisz?

W tamtym roku był cały parking, ale to jest spot tak naprawdę wielu marek..., zdecydowana większość była Golfów.

Odnosnie grilla:

Moj plan jest taki, że spotykamy się wszyscy o godzinie 16 na Podpromiu, chwile tam postoimy i kto będzie miał ochote to ruszy na Lisią Górę.

Każdy chętny na grilla, niech zakupi sobie jakies jedzenie, picie itp. Ja zorganizuje jakieś tacki, węgiel itp rzeczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no juz wiem :P ale i tak beje spocisz najpierw na podpromiu.. ten caly Vag podkarpacie to ma duzo aut?? :P hehe zapowiada sie wiekszy jakis zlocisz?

W tamtym roku był cały parking, ale to jest spot tak naprawdę wielu marek..., zdecydowana większość była Golfów.

Odnosnie grilla:

Moj plan jest taki, że spotykamy się wszyscy o godzinie 16 na Podpromiu, chwile tam postoimy i kto będzie miał ochote to ruszy na Lisią Górę.

Każdy chętny na grilla, niech zakupi sobie jakies jedzenie, picie itp. Ja zorganizuje jakieś tacki, węgiel itp rzeczy :wink4:

spoko plan :) grill :kox: dobrze ze jest tam zadaszenie jakby cos lalo z nieba :cool1:

ja cos przywioze na runszt :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...