Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Były częściej spoty, ale malo ludzi przyjeżdżało :thumbdown:

Zrobiło się ciepło to w sumie można wrócić do tematu częstszych spotów :)

Wrzucam ankiete odnośnie spotów - prosze o głosowanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki sobie żartują, nie bierz tego tak do siebie :wink4: A naklejkę to faktycznie masz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę sugerować to puść oko do slaweqa a On ma odpowiednie naklejki . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj się muszę z koleżanką zgodzić, że trochę panowie pojechali, taki lekki niesmak cały tamten wątek zostawia :mysli:

Nawiązując do autka, mi sie podoba, ładna jest. Często seria prezentuje się ładniej niż taki lanserski plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mi nie zalezy zeby mi ktos auto chwalil bo ono ma sie MI podobac a nie komus!!! chodzi o ich podejscie do sprawy :/ takie głupie zarty to sobie moga w dupe wsadzic! A teraz to juz przegieli pałe na lini prostej! żałosne..

poczekaj zaraz zareaguje tam :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, mała prośba.. nie wtrącaj się w to! Zawsze slysze od Ciebie "mniej nerwów, wydaje Ci sie, po co sie tak denerwowac" a nidgy "No masz racje, przegieli" :/ Ciebie moze to nie rusza ale mnie to WKUR..IA i to bardzo :/ bo ja tam wystawilam foty mojego auta a nie swoje rozbierane zdjecia zeby mogli mi stwierdzic ze "może lubie małych" :/ wiec jeśli możesz to daruj sobie teksty "spokojnie,mniej nerwów" JESTEM NERWOWA, Nikt tego nie zmieni, a tym bardziej ja, wiec jak komuś nie pasuje to to przykro mi bardzo, NIE MOJA SPRAWA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ten link do rozbieranych fotek to gdzie ? :evil:

słuchaj masz wlepę .eu i tyle nie ma co dalej dyskutowac tym bardziej się denerwować

jest to 100 % przyczyna tego a nie innego traktowania Twojej osoby ( a nie samochodu bo nie mam on tutaj żadnego znaczenia )

przez forumowiczów

to jest polska niestety - zawiść - animozje itd na każdym kroku a im bardziej sie z nimi wdajesz w pyskówki tym oni będą Cie mocniej atakować bo widzą ze to na Ciebie "działa" a że jesteś "osamotniona" to po prostu nie "wygrasz" o ile o wygrywanie tutaj chodzi bo nie wiem dlaczego człowiek zawsze musi udowadniać swoje racje i przekonania a jeden z drugim napisze "nie bo nie" i to każdemu wystarcza

miłego dnia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to ten Tygrys nie 'przylazł' tu czasem z EU ? taki cwany w mordzie a z tego co wiem to podobno wlasnie z EU sie przeniosl tu ;] ehh..

co do naklejki, no za***iście.. kiedys mi ktos powiedzial ze PL nie prowadzi wojny z EU ale widze ze jest calkowicie inaczej :D wlasnie to PL sie czepia tego EU jak tylko ma okazje hehe (nie mówie ze wszyscy) ale wlasnie to tak jakby napisałeś "słuchaj masz wlepę .eu i tyle , jest to 100 % przyczyna tego a nie innego traktowania Twojej osoby" :) cóż.. Nie ma Wojny nie ma, ale i tak sie każdy tu czepia :D ehh.. dobre nie wazne

KONIEC tego bezsensownego tematu.

Ale.. zaczynam sie jeszcze zastanawiac czy ludzie z Rzeszowa to tez takie chamy.. ale mam nadzieje ze nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...