Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiam się do którego warsztatu dać a4 na wywalenie wałków wyrównujących. W sumie operacja prosta ale potrzebuję kogoś kto się podejmie. Najlepiej jak już to robił..... Co możecie polecić.

Ciezko bedzie rozgryzc ten temat :confused4: jak komus mowie o takich rzeczach to nie chce wierzyc , ze sie da :( mam kumpla w ASO co ogarnia takie tematy swapowe :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale robi w domu czy tylko na serwisie ? dobry jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w domu u siebie w warsztacie :) moge naswietlic temat i popytac go :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie ten... zapytaj sie jak on ot widzi. Generalnie sam bym to machnął ale nie mam zbytnio czasu i silnika gdzie dźwignąć.

Części to wiesz z wyceny by były :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby Waldek ?

mam nadzieje że nie o Waldku mowa co przyjmuje samochody na serwis a kiedyś był mechanikiem - takiego partacza drugiego to ze swiecą - ja bym mu nie pozwolił klocków hamulcowych wymienić w swoim samochodzie - w Mk V 2.0 TDI cos tłukło się przy wyłączaniu samochodu - stwierdzili że koło 2 masowe i wymienili - nic nie pomogło powiedzieli ze sie poddają (pierwszy raz widziłaem taką akcje ze sie serwis poddał przy samochodzie na gwarancji) pojechałem do Stalowej Woli w 5 minut stwierdzili ze to przepustnica - wymienili i jak ręką odjąć - po 11 tysiącach kilometrów czyli po 8 miesiącach użytkowania padło koło 2 masowe ( okazało się przy wymianie popełniono jakies tam błędy stad awaria) - kulczyk odmówił kolejnej wymiany koła 2 masowego na gwarancji - pozostało iść do sądu - samochód sprzedałem do komisu 6 tysiecy taniej niż cena rynkowa...tak się skoczyła moja przygoda z panem Waldkiem z Knapika - po prostu horror i całkowity brak umiejętności - dziś załuję ze nie poszedłem do sądu ale mam alergię na użeranie się z ludźmi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten. to taki młody chłopak, kiedyś u niego rozrząd robiłem. dobrze że autorud buduje się w Rzeszowie. tylko żeby taki poziom serwisu mieli jak w Stalowej Woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie gumy polecacie na lato ? Mam zajechany komplet i muszę coś kupić ;( Poprzednie miałem Dunlop Sport MAXx 235/45 ZR 17 dwie 94Y i dwie 97Y Przeglądam na bieżąco wątek o oponach ale na razie nie doszedłem do konkretnych wniosków :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...