Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Angel dzięki za zaproszenie :th:. Rzeszów daje radę, trzeba jakąś impreze klubową zorganizować. Tylko ktoś by mnie musiał przenocować hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szuder jak kazdy spot bedzie wygladal tak jak ostatni.....to mozna powiedziec ze dopiero sie ujawniacie..... :polew:

tak wlasnie mozna powiedziec... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze coraz wiecej nas i tak trzymać :thumbup: Mam nadzieje ze to nie taki chwilowy zryw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę, ze jak zrobi sie cieplej, to napewno więcej A4 bedzie przyjeżdzać na spoty.

A jak dojdziemy do tego, ze spoty bedą regularne (co miesiąc, co tydzień - w z góry wiadomym terminie), to "rozejdzie" sie to po miescie i nawet przypadkowi uzytkownicy A4 przyjadą na Podpromie, żeby zobaczyć co sie dzieje... i w ten sposób dołączą do klubu.

(tak jak kiedyś było ze spotami "STREET RACERS RZESZÓW", organizowanymi na parkingu WSK za McDonaldem - na początku było 4-5 samochodów, a z czasem przyjeżdzało coraz wiecej samochodów, a najlepszym okresie było nas ponad 50 samochodów)

Ale to sie skończyło i teraz mamy "A4 Klub Polska" i jest suuuper :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwile temu pisalem o ustaleniu stałego terminu spotów ale nikt delikatnie mowiąc nie podjął tematu i ucichło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, jak patrzę na twój avatar a szczególnie na podpis pod nim to chyba sypnę ostrzeżeniem. :polew:

Skoro Angela jest na pierwszym miejscu, to co? Audi zdradzasz, na rzecz klubu piłkarskiego?

Niegrzeczny chłopczyk. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szogun ale mnie rozszyfrowałeś :oklaski: No ale z Resovią to jest stara miłość bo 15 letnia a audi dopiero kilka miesięcy mnie rozkoc**je w sobie, ale już stawiam oba na równi no bo z Angelą to sprawa oczywista jak pisałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciesze sie, ze jestem na pierwszym miejscu..... :wink4:

hmmm......choc troszke bym nad tym polemizowala......po powrocie z Zakopanego......Slawek tak sie za swoja :audi: stesknil.......ze wieczorami po Rzeszowie jezdzil bez celu..... :D:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq delikatnie sugeruje zmienic zdjecie w avatarze, na CZYJES.. :rolleyes:

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Hugo teraz wymaga ,żeby w avatarze było jego zdjęcie. :gwizdanie: ;):thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwile temu pisalem o ustaleniu stałego terminu spotów ale nikt delikatnie mowiąc nie podjął tematu i ucichło :>

No czasem i tak bywa :decayed: To może stały termin niech będzie nie na konkretną datę a może dzień np. ostatnia sobota każdego miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę, ze stały termin spotów ustalimy, jak nasze grono się znacznie powiększy, zeby nie było sytuacji, ze nadal na spoty bedą przyjeżdzały 3-4 te same osoby... choc i tak bedzie fajnie jak zawsze... :thumbup: :thumbup:

myśle, ze ten temat sam powróci, wiec co sie odwlecze to nieuciecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czasem i tak bywa To może stały termin niech będzie nie na konkretną datę a może dzień np. ostatnia sobota każdego miesiąca?

Pomysł fajny tylko ja bym raczej proponował że nie sobote a w niedziele bo zawsze to raczej dzień wolny. Sobota nie zawsze wszyscy mają wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jest żeby były regularne (raz na miesiąc).

Na początek zróbmy stały termin, co dwa miesiące

Hauzer, to sie zdecyduj, czy raz na miesiąc, czy raz na dwa miesiące???? :polew:

Ja proponuje raz w miesiącu :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec lepiej ustalić na stałe raz na miesiąc - kto będzie chciał to i tak przyjedzie, a kto chce to moze przyjeżdzać co dwa miesiące... :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...