Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak to fakt nie lubią jak sie gada o innych koleżankach przynich :gwizdanie:

dokładnie tak :D No to juz wiesz dlaczego mi nie wypada tutaj dyskutowac o innych Paniach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela...zna sie na zartach....wiec mozecie smialo swirowac na forum :D

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 22:26 _________________________________________________

Wam to dobrze no... ;) ja niestety o kibitkach z Wami nie pogadam bo jestem moderowany na forum :polew: :polew: :polew:

e tam od razu moderowany...... :D....ja przeciez gadac nie zabraniam...... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

No przecież jak kto na diecie, to nie znaczy, że nie może w jadłospis zaglądnąć. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam to dobrze no... ;) ja niestety o kibitkach z Wami nie pogadam bo jestem moderowany na forum :polew: :polew: :polew:

Slaweq, zostaje Ci tylko posłuchać o laseczkach :thumbup:...[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 08:38 _________________________________________________Mam w końcu naklejki klubowe. Jest 2 szt. wolne, więc jak ktoś jest chętny to dajcie znać. Kolor czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder super że Ci naklejki doszły bo zwiększają się moje nadzieje że w tym roku ramki do mnie dotrą :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, oczywiście, ze mam dla Ciebie naklejki - 4 sztuki i dla GM też mam - 2 sztuki

Slaweq, jak chcesz to przyjedz do mnie, to Ci je dam... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuder juz myślałem ze zapomniałeś o mnie ale jednak nie,odbiore je pewnie dopiero na spocie jesli ci to nie przeszkadza-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że sprawa moderowania Sławka przez Angee została wyjaśniona!! więc dobrze-na najbliższego spota każdy przyjeżdża z koleżankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że sprawa moderowania Sławka przez Angee została wyjaśniona!! więc dobrze-na najbliższego spota każdy przyjeżdża z koleżankami.

iversonale ja mam tylko 5-cio osobowy samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak bedzie 13 autek jak na poprzednim spocie czyli 13aut x 4koleżanki w 1 aucie =52 koleżanki na spocie!!! bedzie co robić :slina: :drool: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuder[/b] juz myślałem ze zapomniałeś o mnie ale jednak nie,odbiore je pewnie dopiero na spocie jesli ci to nie przeszkadza-pozdrawiam

Nie ma sprawy, może być na spocie... :thumbup:[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, oczywiście, ze mam dla Ciebie naklejki - 4 sztuki i dla GM też mam - 2 sztuki

Slaweq, jak chcesz to przyjedz do mnie, to Ci je dam... :thumbup:

Szuder to gdzie moge Cie odwiedzic? W pracy je masz czy w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak bedzie 13 autek jak na poprzednim spocie czyli 13aut x 4koleżanki w 1 aucie =52 koleżanki na spocie!!! bedzie co robić :slina: :drool: :shocked:

A co tak slabo chlopaki...... :D ja proponuje od razu po 6 kolezanek zabrac...... :polew: :polew:

A Slawek niech tylko sprobuje zabrac chociaz jedna kolezanke.... :bicz3: :bicz3: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...