Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

więc Sławku czas najwyższy pozbyć się oznaczeń silniczka ,a w to miejsce wstawić naklejeczkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:mysli: moze i bym sie pozbył oznaczeń ale czy nie zostaną ślady po tym "zabiegu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobisz to mądrze to napewno nie będzie śladów. (suszarka do włosów+cienka żyłka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, dokładnie tak jak napisał Iverson. Jak zrobisz to delikatnie, to śladu nie będzie... potem tylko wypolerować jakąś pastą lekkościerną i będzie kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobisz to mądrze to napewno nie będzie śladów. (suszarka do włosów+cienka żyłka)

o to nie dla mnie... ja nie mam cierpliwosci do takich rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ma może ktoś taką naklejeczke do opchnięcia?? :) tylko taką białą jak ma Iverson bo z tego co ja tam widziałem w temacie z naklejkami zostały tylko takie czarne :confused4: wiec na czarnym samochodziku to jej nie bedzie widac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, ja już naklejkę mam na aucie... :thumbup: wygląda super. tylko samo "A4" jest czerwone i słabo widoczne...:(:(:( A Ty kiedy będziesz przyklejał??[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 16:44 _________________________________________________

Hej ma może ktoś taką naklejeczke do opchnięcia?? :) tylko taką białą jak ma Iverson bo z tego co ja tam widziałem w temacie z naklejkami zostały tylko takie czarne :confused4: wiec na czarnym samochodziku to jej nie bedzie widac :D

Ja mam tylko czarne, więc jak ktoś chce, to niech się zgłosi... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, ja już naklejkę mam na aucie... :thumbup: wygląda super. tylko samo "A4" jest czerwone i słabo widoczne...:(:(:( A Ty kiedy będziesz przyklejał??

Szuder dzisiaj chcialem przykleić ale po chwili "walki" z naklejką stracilem cierpliwosc :polew: i dalem sobie narazie spokoj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, jak chcesz to się umówimy na "klejenie" naklejki... to Ci pomogę... :thumbup:

U mnie poszło bezproblemowo, ale pewną wprawę w tego typu czynnościach już posiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja czekam na ramki dla mnie i szwagra. A tu lipa jak ramek nie było tak nie ma :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, jak chcesz to się umówimy na "klejenie" naklejki... to Ci pomogę... :thumbup:

U mnie poszło bezproblemowo, ale pewną wprawę w tego typu czynnościach już posiadam...

Szuder no możemy sie umowic na "klejenie" :thumbup:, czekamy na spota czy jakos wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, nawet mi nie przypominaj... ja zapierniczam w robocie od bladego świtu... :wallbash: ale jeszcze tylko godzinka i fajrant... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 100 :dance: we gonna celebrate :drunk:. Cóż mogę powiedzieć (mi zawsze tak mówią) "trzeba było się uczyć" hyhyhyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapierniczam w robocie od bladego świtu... :wallbash:

Szuder o której zaczynasz prace? :mysli: bo ja o 7 :wallbash: ale za to koncze o 15 :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...