Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie spot już za tydzień a tu jakas dziwna cisza... i Hauzer gdzieś zniknął :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo w sumie to spoty bedą dwa w krotkim okresie czasu 27 stycznia i 3 luty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłem rano w Resie, bo kumpel z Poznania ma transport i jego kierowcy zabrakło siana na paliwo, a jeszcze spedytor go w trasę gdzieś wysłał i mu kasę zawiozłem. a nikogo z Klubu nie spotkałem. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłem rano w Resie, bo kumpel z Poznania ma transport i jego kierowcy zabrakło siana na paliwo, a jeszcze spedytor go w trasę gdzieś wysłał i mu kasę zawiozłem. a nikogo z Klubu nie spotkałem. :no:

Iverson następnym razem jak bedziesz w Resie to dzwoń, stykniemy sie nawet na chwile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson link=topic=4168.msg279668#msg279668 date=1200741342]

No byłem rano w Resie, bo kumpel z Poznania ma transport i jego kierowcy zabrakło siana na paliwo, a jeszcze spedytor go w trasę gdzieś wysłał i mu kasę zawiozłem. a nikogo z Klubu nie spotkałem. :no:

Iverson następnym razem jak bedziesz w Resie to dzwoń, stykniemy sie nawet na chwile

Ja tez bym chetnie przyjechał... na mini spota... szkoda ze nie dałeś znac... :thumbdown:

Slaweq, jak tam we Wawie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, jak tam we Wawie???

W Wawie :th: tylko pogoda do d... bo pada.

Jest jedna dobra wiadomosc... Wasze przewidywania odnosnie moich wałków na szczescie sie nie sprawdzily :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, masz już moc??????????? Co było przyczyna braku moczu????????? Podziel się dobrymi wiadomościami... :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

W każdym razie, suuuuper, ze to nie wałki... Zaoszczędziłem 2 tysie... :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz powiedzial ze mam zapieczone kierownice w turbinie ale tak na maxa wiec trzeba cos z tym zrobic... a i termostat do wymiany :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, więc musisz "przegonić" swoją A4 porządznie na trasie... zeby rozruszać kierownice...

Zaniedbałeś je... Twojej A4 sa potrzebne częstrze wyjazdy do tarnowa razem z GM (i ze mną oczywiście), zeby "przegonić" furkę... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Wam 'sekundować" ze świateł....

ja wczoraj miałem ściganki nocne na światła w Resie...Wracaliśmy z imprezy od koleżanki mojej "ślubnej" ja byłem kierowcą... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Ale wszystkie ściganki wygrane... :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Za to dzisiaj, jakby diabeł wstąpił w kierowców... 4 razy ostre hamowanie, 3 razy7 opierdol przez szybę... i kupa nerwów... na trasie z boguchwały do łańcuta... masakra... gdzie ci ludzie uczą sie jeździć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, więc musisz "przegonić" swoją A4 porządznie na trasie... zeby rozruszać kierownice...

Zaniedbałeś je... Twojej A4 sa potrzebne częstrze wyjazdy do tarnowa razem z GM (i ze mną oczywiście), zeby "przegonić" furkę... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

To nie jest takie latwe.. :naughty: Ja haratalem pod 5 tysiow i to nic nie dalo.. (oczywiscie na rozgrzanym) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ykk. jak nic nie daje "przegonienie" to trzeba mechanicznie popracować i rozruszać kieronice...

Slaweq, ale podczas drogi to Tarnowa, nie odczuwałeś braku moczu, wiec może warto to powtórzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder i tak wlasnie trzeba bylo zrobic.. :naughty:

slaweq pewnie Twoim furaczem jezdzil jakis dziadek, ktory nigdy w zyciu nie przekroczyl 2500 obr/min.. :naughty:

Najlepiej od czasu do czasu dac jej po p..zdzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...