Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

harylog a co Ty studiujesz ?? bo mi sie zbliża sesja to nie moge sie wyrobic :) no ale takie nasze życie studenckie baluje sie a 2 razy do roku trzeba sie cos pouczyc :polew:

pozdro dla wszystkich studentów z :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder link=topic=4168.msg275873#msg275873 date=1200318283]

ja zapierniczam w robocie od bladego świtu... :wallbash:

Szuder o której zaczynasz prace? :mysli: bo ja o 7 :wallbash: ale za to koncze o 15

ja zaczynam o 8 a koncze 16 lub 17 :thumbup: godziny całkiem dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie gdzie zrobie diagnostyke VAG'iem w Rzeszowie? Oprocz ASO oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie gdzie zrobie diagnostyke VAG'iem w Rzeszowie? Oprocz ASO oczywiscie.

Na każdym prawie spocie jest taka możliwość. :a4fan:

Były nawet próby robienia logów dynamicznych ale z tym jest gorzej bo brak odpowiednich warunków drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie gdzie zrobie diagnostyke VAG'iem w Rzeszowie? Oprocz ASO oczywiscie.

Na każdym prawie spocie jest taka możliwość. :a4fan:

Były nawet próby robienia logów dynamicznych ale z tym jest gorzej bo brak odpowiednich warunków drogowych.

Ja musze chyba zrobic wszystko bo dalej mam problem z mocą i jeszcze z temperaturą bo nie dochodzi do 90 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławeq nie chce Cie martwić ale brak mocy ,to również może byc przyczyna wycierających się wałków-oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawq jeszcze z temperaturą bo nie dochodzi do 90 stopni.

ja już ten temat też przerabiałem wiec pewnie masz termostat do wymiany potem proponuje logi, bo ja najpierw logi a potem mówili żę termostat zmienić i logi powtórzyć wiec . . . .

sprawdzanie temperatury na klimatroniku działa prawie tak samo jak na VAGu różnica była niewielka u mnie kanał 49 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławeq nie chce Cie martwić ale brak mocy ,to również może byc przyczyna wycierających się wałków-oby nie.

Przyczyn moze byc wiele i lepiej nie myslec o najgorszym ;)

sprawdzanie temperatury na klimatroniku działa prawie tak samo jak na VAGu różnica była niewielka u mnie kanał 49 ;)

Dzieki, sprawdze ma klimie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, pogadaj z Szogunem, to zrobi Ci diagnostykę na spocie 27 jak tylko przyjedzie..., tylko ktoś z kolegów musi zabrać laptoka na spota... :thumbup: rzuć hasło, to napewno ktoś przywiezie...

Oby tylko to nie były wałki... :wallbash: :wallbash: bo to ze 4 tysire kosztuje... :thumbdown::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder nie kracz mi tu o wałkach bo wykraczesz a wtedy polowe bedziesz musial sie dorzucić :polew: a druga połowe Iverson bo tez cos o tym wspominał :polew: A powaznie mowiąc to mam nadzieje ze to cos mniej powaznego.

Jade teraz w weekend do Warszawy i Lukaszr zrobi mi diagnostyke :notworthy:

Poprosilbym Szoguna ale spot dopiero za 2 tygodnie a z takim brakiem mocy to strach jezdzic, zwłaszcza na trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Sławeq mogę wziąć Twojego paździocha za 10.000zł :tongue4:

taa tylko co ja bym sobie sprawił za ta dyszke :mysli:

A tak po za tematem... zgubiłem smycz klubową ;( ;(slaweq nie masz w zapasie jakiś sztuk??

Niestety nie mam smyczy w zapasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Sławeq mogę wziąć Twojego paździocha za 10.000zł :tongue4:

taa tylko co ja bym sobie sprawił za ta dyszke :mysli:

Gofra II na wypasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby się vag na spota... ja moge wziąć komputerek. A tak po za tematem... zgubiłem smycz klubową ;( ;(slaweq nie masz w zapasie jakiś sztuk??

Jak będę, to wezmę.

Jak ktoś sprawi przetwornicę do zapalniczki, to będziemy mogli jeździć kilka godzin :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder[/b] nie kracz mi tu o wałkach bo wykraczesz a wtedy polowe bedziesz musial sie dorzucić :polew: a druga połowe Iverson bo tez cos o tym wspominał :polew: A powaznie mowiąc to mam nadzieje ze to cos mniej powaznego.

Slaweq, nie ma sprawy... czyli włki masz już wymienione... :thumbup:

a tak poważnie, to również mam nadzieje, ze to nic poważnego...

P.s.

Slaweq, a po co jedziesz do Wawy???? :tongue4: :tongue4: :tongue4::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...