Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to zamiast do swoich to trafiłem do klubu audi podkarpacie.:grin:

A to coś w tym złego? Ja nie wiem po cholerę jakaś beznadziejna rywalizacja między klubami... Śmiech na sali jednym słowem... Tak czy siak zapraszam na AUDI Meet' w tym roku organizowany właśnie przez AudiPodkarpacie :-) Zgłoszenia | AUDI Meet' 2013 <- zachęcam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega danek7902 zażartował - odebrałeś to źle bartekziomek89 :wink:

Na ostatnim Zlocie VAGa moment poznałem się z Chłopami z VW więc marka o niczym nie świadczy - liczą się fajni Ludzie i atmosfera a wtedy mogę pojechać nawet na zlot kombajnów zbożowych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega danek7902 zażartował - odebrałeś to źle bartekziomek89 :wink:

Na ostatnim Zlocie VAGa moment poznałem się z Chłopami z VW więc marka o niczym nie świadczy - liczą się fajni Ludzie i atmosfera a wtedy mogę pojechać nawet na zlot kombajnów zbożowych :grin:

+1 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, czym zmienic kolor uszczelek wewnętrznych? jest jakiś sposób? nie chche tego malować bo tkanina stwardnieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pewnie nie zdążę na spocika, a w ogóle ciekawe czy ktoś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko .. pewnie większość uzna że głupie :) Do kogo można podjechać w Rzeszowie na regulację kąta wtrysku ? szukam kogoś rzetelnego, najlepiej z VAG-iem w sumie dobrze by było gdyby to był któś z tego forum ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam spot?

Ja już byłem przy wyjsciu ale jak zawsze gości miałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś ogarniętego kto wymieni tarcze hamulcowe i łożyska z tyłu. Najlepiej z Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybierałem, ale jak zwykle nie zdążyłem z pracą :facepalm: Wybieram się za każdym razem, a przez 8-9 miesięcy byłem chyba tylko 5 razy :kwasny: Chyba muszę robotę zmienić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na chwilkę ale równo o 17.00 zaczęło lać, więc ewakuacja.

Przy okazji, ledwie założyłem miesiąc, może półtora temu ramki klubowe i już jedna rozpirzona. Ostatnio jakiś mieszkaniec Lublina, na skrzyżowaniu Podwisłocza z mostem zamkowym, na zielonym z pasa jazdy na wprost zaczął sobie cofać.... Walę w klakson i walę - jeb. Pogiął tablicę oraz ułamał zawias ramki, co najlepsze gość się tak osrał i w ogóle chciał żebym go puścił. Błagał mnie, poznałem całe jego życie, itd. Dałem do wyboru 200zł, polisę albo dzwonię po policję. Później jego matka zaczęła podskakiwać że tyle nie da , że nic się nie stało, że ma tylko 100zł... Na koniec stwierdziła że tu są pieniądze (znalazły się) skoro tak bardzo chce na nich zarobić.

W końcu skończyło się na 200zł, szkoda że to stara nie prowadziła, bo wtedy wezwałbym kawalerię. Jej się mandat należał, a kierowca przynajmniej zachował pokorę.

Ludzie nie mają za grosz ambicji, ot co.

Już drugi raz ktoś we mnie wjechał w ten sposób :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na chwilkę ale równo o 17.00 zaczęło lać, więc ewakuacja.

Przy okazji, ledwie założyłem miesiąc, może półtora temu ramki klubowe i już jedna rozpirzona. Ostatnio jakiś mieszkaniec Lublina, na skrzyżowaniu Podwisłocza z mostem zamkowym, na zielonym z pasa jazdy na wprost zaczął sobie cofać.... Walę w klakson i walę - jeb. Pogiął tablicę oraz ułamał zawias ramki, co najlepsze gość się tak osrał i w ogóle chciał żebym go puścił. Błagał mnie, poznałem całe jego życie, itd. Dałem do wyboru 200zł, polisę albo dzwonię po policję. Później jego matka zaczęła podskakiwać że tyle nie da , że nic się nie stało, że ma tylko 100zł... Na koniec stwierdziła że tu są pieniądze (znalazły się) skoro tak bardzo chce na nich zarobić.

W końcu skończyło się na 200zł, szkoda że to stara nie prowadziła, bo wtedy wezwałbym kawalerię. Jej się mandat należał, a kierowca przynajmniej zachował pokorę.

Ludzie nie mają za grosz ambicji, ot co.

Już drugi raz ktoś we mnie wjechał w ten sposób :facepalm:

Taki sam przypadek miał mój kuzyn; w dodatku gość który mu przywalił na wstecznym, zaczął uciekać. Cała sprawa zakończyła się pozytywnie dla kuzyna :wink:

Jakiś miesiąc temu tak samo zrobiła kobieta w Vectrze B Kombi; stałem za nią na motocyklu a laska wali wsteczny i w tył nie patrząc nawet w lusterka. Trąbię, kur.y sypię i na szczęście w ostatnim monecie looknęła w lusterko :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...