Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o wąż od wspomagania z mojego a4. Można jezxdzic bez węża jeśli sciągne pasek z pompy?

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

możesz, ale ręce ci spuchną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

https://maps.google.pl/?ll=50.045147,22.029567&spn=0.00103,0.002401&t=h&z=19&layer=c&cbll=50.045057,22.029698&panoid=m6DMCbrvNWShSI21XNIFNg&cbp=12,53.33,,0,0

Bardzo dobrze ogarniają hydraulikę siłową i inne duperele z wężami, jeśli nie ma tam jakiejś nietypowej końcówki to nie będzie problemu

Dzięki wielkie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś plany na następnego spota? Będzie ktoś z kompem? Chciałbym zrobić kontrolnie logi w swojej A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku spoty zimowe odbywały się na poziomie 2 parkingu Plazy. Pewnie w tym będzie podobnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku spoty zimowe odbywały się na poziomie 2 parkingu Plazy. Pewnie w tym będzie podobnie :wink:

Pewnie tak zrobimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było zmienić miejsce na jakieś cieplejsze :) W Plazie nieco piździło i staliśmy jak gang złodziei marchewek przy tej windzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniamy miejsce i godzine spota w okresie jesienno zimowym?

W tamtym roku był parking górny w Plazie, godz 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było zmienić miejsce na jakieś cieplejsze :) W Plazie nieco piździło i staliśmy jak gang złodziei marchewek przy tej windzie...

:grin: w sumie trochę tak :wink:

Godzina 16 jak najbardziej mi odpowiada; przed 18 muszę być w pracy i jak były spoty o 17 to zanim się nieraz Koledzy zjechali to ja musiałem uciekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było zmienić miejsce na jakieś cieplejsze :) W Plazie nieco piździło i staliśmy jak gang złodziei marchewek przy tej windzie...

Cieplejsze miejsce jak najbardziej tylko jakie? W niedziele o 16 wszystkie cieplejsze parkingi są zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Milllenium Hall, ale tak jak piszesz slaweq; pewnie w niedzielę o tej porze trudno będzie się ustawić na kilka aut koło siebie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy byliście kiedykolwiek na parkingu pod Merkury market na ul. Rejtana. Być może że nie jest ogrzewany ale zazwyczaj jak bywałem tam na zakupach to stało raptem kilka aut. No i ten plus że na pewno tam nie wieje jak w kieleckim na dworcu :wink:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

chodzi mi oczywiście o parking podziemny żeby ktoś nie pomylił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a on jest darmowy kiedyś chcieli jakaś kasę za niego lub paragon ze sklepu. i czy jest czynny jak sklep zamknięty jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykańczałem mieszkanie to zostało mi sporo paragonów i faktur z Merkurego. Wezmę dla wszystkich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking pod Merkurym byłby ok, tylko czy go nie zamykają razem ze sklepem?

Jest jeszcze parking podziemny w galerii Nova koło Tesco, tam też jest raczej pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking pod Merkurym byłby ok, tylko czy go nie zamykają razem ze sklepem?

Jest jeszcze parking podziemny w galerii Nova koło Tesco, tam też jest raczej pusto.

Powinno być OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...