Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

tomekhxc pytales się kiedy oddam status klubowicza, właśnie dzisiaj zrezygnowałem po dłuższy przemyślach ,oddałem serce klubowicza dla Poźka

NIE popieram! Zachowałeś się jak gówniarz, a nawet jak gufniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

tomekhxc pytales się kiedy oddam status klubowicza, właśnie dzisiaj zrezygnowałem po dłuższy przemyślach ,oddałem serce klubowicza dla Poźka

NIE popieram! Zachowałeś się jak gówniarz, a nawet jak gufniasz.

Racja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

tomekhxc pytales się kiedy oddam status klubowicza, właśnie dzisiaj zrezygnowałem po dłuższy przemyślach ,oddałem serce klubowicza dla Poźka

Harry co Ty masz z tym pozkiem? Ostatnio w innym wątku też jakiś zaczepny tekst napisałeś pod jego adresem. Rezygnowanie z Klubowicza bo poziek coś tam jest śmieszne i dziecinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

tomekhxc pytales się kiedy oddam status klubowicza, właśnie dzisiaj zrezygnowałem po dłuższy przemyślach ,oddałem serce klubowicza dla Poźka

NIE popieram! Zachowałeś się jak gówniarz, a nawet jak gufniasz.

Perfekcyjnie Sławek napisał.

Ludzie we wsi gadają że siedzi na tym drugim Forum Audi drim tim czy jak Im tam , nasłucha się pierdół a później takie akcje robi nasz Durex.

Edytowane przez R7 JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego wprost pisać, ale Jarek trafił w sedno. Chyba Harry za dużo przebywasz w innym towarzystwie i za bardzo bierzesz do siebie co w tym towarzystwie się mówi/pisze. Zastanawiam się tylko dlaczego jeszcze w moim kierunku nie rzucasz jakiś aluzji..., ja na tamtym forum pewnie mam podobną opinie jak poziek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Nie chciałem tego wprost pisać, ale Jarek trafił w sedno. Chyba Harry za dużo przebywasz w innym towarzystwie i za bardzo bierzesz do siebie co w tym towarzystwie się mówi/pisze. Zastanawiam się tylko dlaczego jeszcze w moim kierunku nie rzucasz jakiś aluzji..., ja na tamtym forum pewnie mam podobną opinie jak poziek :wink:

Sławeq

Wiesz dlaczego nie piszę twoim kierunku i nie rzucam aluzji , bo jakbyś napisał to co napisał poziek to uwierz mi ,rzucałbym i w twoim kierunku.

:) przeczytałem wszystkie tematy i to co poziek pisał.

Po tych jego pisania poznałem że lubi zmieniać tematy lubi też powracać do starych tematów ale niestety nie potrafi przepraszać za swoje błędy bo inni faktycznie mieli rację , kłamie.

Następna sprawa niech sie cieszy ze nazbierał trochę serduszek od klubowiczów.

Mówisz o tym wątku ??

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340957-b5-battal-co-dalej-tworzymy-cos-nowego/

Podobno jestem śmietanką i ferajnym ale ma szacun do ludzi którzy zrezygnują statusu klubowicza.

Tyle temacie w mojej strony :hi: kończę wymianę zdań szkoda to ciągnąć dalej.

Dawno mówiłem i pisałem że będę zrezygnował statusu klubowicza ale dzisia podjąłem decyzję.

To moja sprawa i decyzja że zrezygnowałem statusu klubowicza.

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ja może wpadnę, będzie tomek abc , Perfecto, Zieluu. Durex też pewnie zajedzie chyba że zrezygnuje ze statusu bywalca na spotach :v[/quote

Jeżeli chcesz tak, to mogę spełnić to dla Ciebie , już więcej harusia na spotach nie zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zalecenia lekarza - leżeć, bo nigdy nie wyleżałem i zawsze nawracało. Ale może się wybiorę na chwileczkę, bo pogoda w miarę ładna.


Harry na spot - MARSZ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...