Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co naprawdę sprawdzonego możecie polecić do wyprania tapicerki, plamy itp. ??

Opublikowano

Kaercher pulver, sprawdzony od 12 lat, daje radę

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Środek o nazwie "NETRA" za***isty do czyszczenia tapicerek i silników samochodowych. ja uzywam go do czyszczenia siedzeń.... poradzi sobie z każdą plamą....do czyszczenia używać białej firanki :D...ja kupiłem ten środek w ekonafcie... naprawde polecam

Opublikowano
  • Autor

Spoko, jak sie zrobi już ciepło to trzeba się będzie wziąć za wypranie furażerki :kox:

Opublikowano

vanish :decayed:

Opublikowano
vanish :decayed:

Nic gorszego nie ma :wink:

Opublikowano
vanish :decayed:

Sorry, ale to jest najgorszy syf jaki istnieje, nie dość że 'zapach' unosi się cały czas i śmierdzi, nawet po nagrzaniu i wywietrzeniu to czarne fotele tracą swój kolor, środek nie dopierze też mocniejszych plam. Nie polecam.

Opublikowano

ja uzywam KENOTEKA pralem nim podsufitki siedzenia :) spoko zapach i wszystko schodzi:)

Opublikowano

A co powiecie na środek do tapicerek od K2 o nazwie Tapis? Używał ktoś?

Opublikowano

Chłopaki ja wolę oddać auto do profesjonalnej firmy niż męczyć się cały dzień z firanka i wanishem:-P ręcznie niestety nie doczysci sie tak tapicerki jak profesjonalnym sprzętem.

Opublikowano
Środek o nazwie "NETRA" za***isty do czyszczenia tapicerek i silników samochodowych. ja uzywam go do czyszczenia siedzeń.... poradzi sobie z każdą plamą....do czyszczenia używać białej firanki :D...ja kupiłem ten środek w ekonafcie... naprawde polecam

czy podsufitkę i słupki też tym doczyści? Gdzie to kupić i jaka cena

Opublikowano

kolega uzywa preparatu o nazwie sonax i mowi ze daje rade

Opublikowano

Jak tylko zrobi się ciepło przymierzam się do wyprania u siebie tapicerki dokładnie foteli i kanapy z tyłu bo podsufitkę mam raczej czystą (a może tylko takie wrażenie ;P) i właśnie będę szukał czegoś skutecznego czy ktoś już próbował prać po prostu szczotką nie używając żadnych odkurzaczy piorących itp? jaki można uzyskać efekt stosując jakiś dobry środek czy raczej to nie ma sensu? plamy jakie mam to raczej na tylnej kanapie z topniejącego śniegu, bo niestety od niedawna zaczęła mi opadać delikatnie tylna szyba i gdy tego nie zauważę topniejący śnieg kapie na kanapę. Może macie coś sprawdzonego?

Opublikowano

Polecam środki firmy Karcher, używam od 4 lat i się nie zawiodłem. Do czyszczenia tapicerki RM 760 a do odplamiania RM 769.

Piorąc szczotką nie usuwasz brudu np z foteli tylko go rozcierasz ewentualnie wnika on głębiej w materiał.

Moim zdaniem wypranie tapicerki metodą ekstrakcyjną, porządne wysuszenie, ozonowanie wnętrza i kanałów wentylacyjnych - najlepszy efekt.

Opublikowano

jax82 :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

myślę że padło na metodę ekstrakcyjną, tylko skombinuje sobie odkurzacz piorący bo takowego nie posiadam i ogień ;), dzięki jax82, te środki które podałeś nadają się właśnie do takiej metody czy do czegoś takiego masz jeszcze coś innego sprawdzonego?

Opublikowano

felus, ja na tych środkach jadę od 14 lat i są profi

Opublikowano

te są sprawdzone przeze mnie. Myślę, że jak zrobisz w ten sposób to i Ty i Audik będziecie zadowoleni :grin:

Opublikowano

jak mi się uda to pochwalę się efektem, muszę trochę doprowadzić auto do porządku przed pokazaniem go szerszej publiczności ;) szału nie ma, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, zawsze mogłoby być gorzej ;P

Opublikowano

czekam na zdjęcia przed i po :) ocenimy:cheesy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.