Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja wlasnie mam zacieki po wodzie - mialem zle ustawione drzwi i w czasie deszczu troche mi oblalo tapicerke. Jest szansa ze takie cos tez sam usune?

Opublikowano

czy po takim myciu nie zostają zacieki :eusathink:

nic nie zauwazylem na szarej tapicerce, nie wiem jak to zadziala na jasnej:whistling:

Dzięki Mariusz za pomoc. Na dniach jak będzie ładna pogoda to zaczynam mycie :wink:

Opublikowano

Ja też muszę wyprać tapicerkę, boczki, wykładzinę tylko zastanawiam się czy lepiej brać robotę samemu czy oddać do profesjonalnego czyszczenia? Mam mały stopień zabrudzenia ale wyprać i tak chciałbym

Opublikowano
A ja wlasnie mam zacieki po wodzie - mialem zle ustawione drzwi i w czasie deszczu troche mi oblalo tapicerke. Jest szansa ze takie cos tez sam usune?

zacieki to bez problemu, ja mialem pelno od stopnialego sniegu i zeszly:naughty:

Opublikowano

Panowie pranie samej podłogi w aucie i podsufitki za 150zł to dobra cena, normalna czy duża? Pierwszy raz na takie coś się będę decydował :wink:.

Piorą tam odkurzaczem karchera.

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Panowie pranie samej podłogi w aucie i podsufitki za 150zł to dobra cena, normalna czy duża? Pierwszy raz na takie coś się będę decydował :wink:.

Piorą tam odkurzaczem karchera.

Dobra, chyba wysoka z tego co widzę, ale możecie napisać jakie ceny są u Was :).

Opublikowano
Panowie pranie samej podłogi w aucie i podsufitki za 150zł to dobra cena, normalna czy duża? Pierwszy raz na takie coś się będę decydował :wink:.

Piorą tam odkurzaczem karchera.

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Panowie pranie samej podłogi w aucie i podsufitki za 150zł to dobra cena, normalna czy duża? Pierwszy raz na takie coś się będę decydował :wink:.

Piorą tam odkurzaczem karchera.

Dobra, chyba wysoka z tego co widzę, ale możecie napisać jakie ceny są u Was :).

ja płaciłem 300zł za pranie, sprzątanie i mycie całego auta włącznie z silnikiem

Opublikowano

byłem wczoraj u siebie na jednej z myjni recznych i za 230zł robia full opcje czyli fotele, boczki, podloge, sufit, bagaznik , całe auto myja na zewnatrz czas realizacji 8 godzin od oddania do odbioru jak myslicie cena ok??

Opublikowano
byłem wczoraj u siebie na jednej z myjni recznych i za 230zł robia full opcje czyli fotele, boczki, podloge, sufit, bagaznik , całe auto myja na zewnatrz czas realizacji 8 godzin od oddania do odbioru jak myslicie cena ok??

moim zdaniem bardzo tanio, tylko czy dokładnie

Opublikowano

Tanio dosyć, o 100 zł powino więcej kosztować

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
byłem wczoraj u siebie na jednej z myjni recznych i za 230zł robia full opcje czyli fotele, boczki, podloge, sufit, bagaznik , całe auto myja na zewnatrz czas realizacji 8 godzin od oddania do odbioru jak myslicie cena ok??

moim zdaniem bardzo tanio, tylko czy dokładnie

jakby było bliżej sam bym przetestował tą myjnię :grin:

Opublikowano

5. po praniu zaimpregnować tapicerkę - zwłaszcza materiałowa w AUDI po praniu i nie zaimpregnowaniu będzie się szybko brudzić. Nie dotyczy to welurów - one są odporne i impregnacja nie jest konieczna.

Faktycznie strasznie szybko się brudzi, możesz napisać jakiego specyfiku używasz do impregnowania?

Opublikowano

5. po praniu zaimpregnować tapicerkę - zwłaszcza materiałowa w AUDI po praniu i nie zaimpregnowaniu będzie się szybko brudzić. Nie dotyczy to welurów - one są odporne i impregnacja nie jest konieczna.

Faktycznie strasznie szybko się brudzi, możesz napisać jakiego specyfiku używasz do impregnowania?

Generalnie większość spełnia swoje zadanie ale polecam dostępny w sklepach moto:

- SONAX - preparat do impregnacji dachów i tapicerek

Teraz będę testował DIAMONDBRITE impregnat do dachów kabrioletów i tapicerek materiałowych i alcantary - powinienem go mieć u siebie ok. środy. Jest drogi ale podobno bardzo skuteczny o czym się przekonam już niedługo:wink:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Generalnie jak kupujecie auto uprane od handlarza to od razu warto się umówić na impregnację tapicerki lub samemu to zrobić gdyż najczęściej nie jest zaimpregnowana bo to kosztuje a handlarz woli mniej zapłacić - efekt ma ten sam a brak impregnatu wyjdzie dopiero po kilku miesiącach po praniu.

Opublikowano

dam znać jakie sa efekty zrobie fotki przed i po praniu

Opublikowano

Co myślicie o Nielsen Nap Low? Chce wyprać cały środek i zastanawiam się co wlać do odkurzacza

Opublikowano

Pulver Karchera, nie ma co eksperymentować z innymi środkami

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pranie tapicerki samochodowej, pranie dywanów, czystoma Ostrowiec Św. - YouTube

---------- Post dopisany 18-05-2013 at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 19:07 ----------

Odkurzacz piorący kupiony :naughty: dzisiaj próba prania tapicerki :wink:

Opublikowano

za dobre pranie trzeba trochę zapłacić...gościu w okolicy też robi od 80 zł pranie - tyle, że ta cena dotyczy małego autka, a pranie robi tylko raz bez poprawek :doh: A jak wiadomo dopiero po wyschnięciu wszystko widać. Ja jak prałem używałem proszku z Karcher'a - polecam :thumbup1:

A ogólnie z praniem to uwaga na tą podsufitkę o której tak piszecie....za dużo wody lub chemii i może się łatwo odkleić :shock3:

Opublikowano

Polecam spryskać tapicerkę przed praniem równomiernie plakiem vinet , rozpuści brud no a później odkurzać plus proszek z Karchera. Efekt bardzo zadowalający, nawet jak były plamy to nie ma żadnych śladów.

Opublikowano
za dobre pranie trzeba trochę zapłacić...gościu w okolicy też robi od 80 zł pranie - tyle, że ta cena dotyczy małego autka, a pranie robi tylko raz bez poprawek :doh: A jak wiadomo dopiero po wyschnięciu wszystko widać. Ja jak prałem używałem proszku z Karcher'a - polecam :thumbup1:

A ogólnie z praniem to uwaga na tą podsufitkę o której tak piszecie....za dużo wody lub chemii i może się łatwo odkleić :shock3:

Pranie za 80 zł to jakieś nieporozumienie... chyba że tylko odkurza pojazd i pierze same fotele i kanapę. Porządne pranie to koszt od 200 za małe auto ale obejmuje praktycznie wszystko. W tej cenie cały samochód jest odszczurzany, łącznie z progami, wnękami, plastikami, prana podsufitka, fotele, kanapa, podłoga - fotele są najczęściej wyciągane, tylna kanapa też. A to co piszesz że pierze tylko raz - wszyscy piorą tylko raz i nie ma prawa nic wyjść na tapicerce! To jakiś paproch a nie profesjonalista.

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Polecam spryskać tapicerkę przed praniem równomiernie plakiem vinet , rozpuści brud no a później odkurzać plus proszek z Karchera. Efekt bardzo zadowalający, nawet jak były plamy to nie ma żadnych śladów.

Równie dobre efekty daje płyn do silników lub aktywna piana (ZASADOWE A NIE KWASOWE) - oba te środki rozpuszczają tłuste plamy i brud ale radzę jednak stosować przed praniem prespray - jest do tego przeznaczony i na pewno nie narobi szkód na tapicerce a plak, płyn do silników i aktywna piana mogą naruszyć strukturę materiału co może się skończyć mechaceniem tapicerki, szybszym przecieraniem, odbarwieniem części, wyblaknięciem kolorów lub większą podatnością na brudzenie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A co polecacie do niebieskiej tapicerki w b6? Mam kilka plam od soków i wody gazowanej :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.