Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czego :co:

jest kilka przekaźników jak dobrze pamiętam opisanych w wątku(podpięcie)


co masz w aucie?

clh z xenonem,czy clh z h7

Opublikowano

w aucie mam ori clh z xenonem (przerobiony na bi xenon przez kolege gwerty) a przekażnik chcem użyć taki jaki ty mi wskazałeś kilka postów wyżej

Opublikowano
  • Autor

więc do obecnie posiadanej kostki z clh dokładasz tylko przewód w pin3 który to przewód podpinasz do przekaźnika :wink:

odezwij się na pv jak będziesz miał przekaźnik to ci powiem co i jak :D


85 masa z przełącznika drl

86 plus (najlepiej po stacyjce)

30 plus ze śruby

87a podpinasz do modułu

87 zostaje pusty

Opublikowano

OK a to pod spodem co napisałeś to dotyczy przekażnika co ja zamieściłem???

85 masa z przełącznika drl

86 plus (najlepiej po stacyjce)

30 plus ze śruby

87a podpinasz do modułu

87 zostaje pusty

Opublikowano
  • Autor

:yes2:

Opublikowano

czyli swój przekażnik moge wykorzystać nie muszę kupić tego z allegro?

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź miernikiem czy na stole masz przejście między biegunami, jeśli bedzie to nie musisz kupowac

Przekaźnik ma być zwarty :D

Opublikowano

czyli tak pin 3 z przełącznika drl/clh podpinam pod przekanik nr 85
nr 86 podpinam pod stacyjke? (pod stacyjke mam podpięty moduł sd2
30 plus ze śruby??dlaczego skoro bedzie plus ze stacyjki(nie bedzie zwarcia?
87a podpinam do modułu ale pod co?
a pinów 4,5,8 z przełącznika drl/clh nie ruszam tylko podpinam sie pod pin 3

nie jestem elektrykiem i wole być pewien ze nie zrobie zwarcia także prosze o tłumaczenie łopatologiczne :grin:

Opublikowano
  • Autor

PV zadzwoń to ci szybko wyjaśnię, bo dużo spamu się zaczyna robić :kwasny:

Opublikowano

czyli miernik pod jakie nr w przekażniku mam podpiąć??

Opublikowano

Sprawdź miernikiem czy na stole masz przejście między biegunami, jeśli bedzie to nie musisz kupowac

Przekaźnik ma być zwarty :D

Przeca widać, ze to jest przekaźnik zwierny i z ori wyłącznikiem DRL nie zagada

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź miernikiem czy na stole masz przejście między biegunami, jeśli bedzie to nie musisz kupowac

Przekaźnik ma być zwarty :D

Przeca widać, ze to jest przekaźnik zwierny i z ori wyłącznikiem DRL nie zagada

ja foty nie widzę,

na fonie

Opublikowano

Sprawdź miernikiem czy na stole masz przejście między biegunami, jeśli bedzie to nie musisz kupowac

Przekaźnik ma być zwarty :D

Przeca widać, ze to jest przekaźnik zwierny i z ori wyłącznikiem DRL nie zagada

kolego quattro to przy zakupie poleconego przez ciebie modułu gdzie mam podłączyć przewód niebieski,czarny,biały i czerwony??

Opublikowano

Sprawdź miernikiem czy na stole masz przejście między biegunami, jeśli bedzie to nie musisz kupowac

Przekaźnik ma być zwarty :D

Przeca widać, ze to jest przekaźnik zwierny i z ori wyłącznikiem DRL nie zagada

kolego quattro to przy zakupie poleconego przez ciebie modułu gdzie mam podłączyć przewód niebieski,czarny,biały i czerwony??

Nie ma na aukcji wrzuconego schematu więc nie będę zgadywał ale podłączenie przekaźnika wygląda zawsze tak samo tzn plus i masa potrzebna do sterowania i "przejście" do podłączenia wybranego urządzenia.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź miernikiem czy na stole masz przejście między biegunami, jeśli bedzie to nie musisz kupowac

Przekaźnik ma być zwarty :D

Przeca widać, ze to jest przekaźnik zwierny i z ori wyłącznikiem DRL nie zagada

kolego quattro to przy zakupie poleconego przez ciebie modułu gdzie mam podłączyć przewód niebieski,czarny,biały i czerwony??

Nie ma na aukcji wrzuconego schematu więc nie będę zgadywał ale podłączenie przekaźnika wygląda zawsze tak samo tzn plus i masa potrzebna do sterowania i "przejście" do podłączenia wybranego urządzenia.

85 masa z przełącznika drl

86 plus (najlepiej po stacyjce)

30 biegun na którym robisz wyłączenie(plus/minus)

87a podpinasz do modułu

87 zostaje pusty

Edytowane przez ucho.77

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Powiedzcie mi, jeśli do tej pory miałem podłączony moduł tak jak w opisie Grześka ale bez przełącznika czyli,

czerwony-plus wpięty do śruby która jest za pedałami na ścianie grodziowej,
niebieski-masa przykręcona na lewym słupku śrubą

fioletowy x2- światła drogowe

zielony- postojówka

a teraz chciałbym go dołożyć to pin 3 z włącznika muszę dać na niebieski przewód? A na pin 5 masę np. ze śrubki? Na razie może działać odwrotnie bez przekaźnika.

Mam jeszcze dwa przewody w module:

Czarny – Opcjonalne zasilanie „po stacyjce”
Biały – Przewód podający masę po załączeniu modułu.
Opublikowano

A wyjasni ktos jak zrobic aby w bixenonie swiecila led h7 po wlaczeniu zaplonu ? Albo przynajmniej po wlaczeniu postojowych

Opublikowano

a teraz chciałbym go dołożyć to pin 3 z włącznika muszę dać na niebieski przewód?

Tak

Opublikowano
  • Autor

A wyjasni ktos jak zrobic aby w bixenonie swiecila led h7 po wlaczeniu zaplonu ? Albo przynajmniej po wlaczeniu postojowych

Daj znać na PV co dokładnie chcesz zrobić :wink: To sie cos pomysli :naughty:

Opublikowano

Jaki numer ma kostka i piny do DRL?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.