Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko, każdy trop mile widziany...dzieki :wink:

Opublikowano
  • Autor

20141229_171558.jpg


podpięcie :wink:

20141229_171618.jpg

Opublikowano

Dzięki Grześ, to pewnie będzie to. Dostałem od Karola identyczną rozpiskę podłączenia. Akurat tej opcji jeszcze nie testowałem :wink:

Niestety chwilowo nie mam czasu podejść do tematu. Planuję w środę. Oczywiście czy zatrybi, czy też nie to napiszę :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dostałem od Karola identyczną rozpiskę podłączenia

:wink: też ci tak mówiłem

jak znajdę jutro chwile czasu to wszystko powrzucam do pierwszego posta :D

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

My mieliśmy zamiennie 85 z 86. Nie wiem oczywiście czy to coś mogło zmienić. ;-)

Opublikowano

My mieliśmy zamiennie 85 z 86. Nie wiem oczywiście czy to coś mogło zmienić. ;-)

jeśli zwykłej żarówce zamienisz bieguny, czy to coś zmieni? ;)

Opublikowano

Nie wiem. Nie zamieniałem.

Opublikowano

czytaj: nie ma żadnego wpływu.

Opublikowano

Dzięki, dobrze wiedzieć na przyszłość. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy post zaktualizowany :wink:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

To teraz wiadomo już wszystko co i jak z montażem dzięki aktualizacji postu pierwszego.

Opublikowano

Sprawa rozwiązana, wielkie dzięki za okazaną cierpliwość Grześkowi :hi:

U mnie nie obyło się bez nowego przekaźnika i teraz wygląda to tak:

30 - PLUS ze śruby za pedałami

86 - MASA z pinu 3 przełącznika DRL/CLH

85 - PLUS po stacyjce ( u mnie z bezpiecznika nr. 36 )

87a - PLUS do modułu DRL H7 (czerwony kabelek)

FY0U7Mq.jpgOOnqJY8.jpg


My mieliśmy zamiennie 85 z 86. Nie wiem oczywiście czy to coś mogło zmienić. ;-)

jeśli zwykłej żarówce zamienisz bieguny, czy to coś zmieni? ;)

W woli ścisłości. U mnie po zamianie miejscami masy (z przełącznika DRL) z PLUSEM po stacyjce, czyli PINu 86 z 85 nic nie działało.

Natomiast jeśli kabel PLUS z moduły DRL H7 wpiąłem pod pin 87 światła świeciły się cały czas ( przełącznik DRL/CLH nie działał ) ;)

Opublikowano

U mnie nie obyło się bez nowego przekaźnika

Czyli jednak przekaźnik

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

Dokładnie. Schematy montażu się powtarzały, nic to nie przynosiło , więc postanowiłem kupić drugi i zagadał :wink:

Ale przynajmniej dzięki kolegom z forum poznałem zasadę działania przekaźnika..... :grin:

Opublikowano

To się nie dziw, że po zmianie plusa z masą nic się nie działo, skoro przekaźnik trup :)

Opublikowano
  • Autor

Natomiast jeśli kabel PLUS z moduły DRL H7 wpiąłem pod pin 87 światła świeciły się cały czas ( przełącznik DRL/CLH nie działał )
tylko w przypadku użycia pokrętła drl (czyli pin3)masz rację

ALE

używając pokrętła clh (pin7) wszytko jest odwrotnie :wink:

Opublikowano

To się nie dziw, że po zmianie plusa z masą nic się nie działo, skoro przekaźnik trup :)

Dokładnie, ale najlepiej uczy się na błędach......swoich :wink:

Natomiast jeśli kabel PLUS z moduły DRL H7 wpiąłem pod pin 87 światła świeciły się cały czas ( przełącznik DRL/CLH nie działał )

tylko w przypadku użycia pokrętła drl (czyli pin3)masz rację

ALE

używając pokrętła clh (pin7) wszytko jest odwrotnie :wink:

Dla mnie i tak czarna magia. Choć może gdyby przekaźnik był ok, to wcześniej temat by był zakończony, ale i tak najważniejsze, że się udało :thumbup1:

Aaa, może jeszcze jedno. Jak zrobić, żeby przy ustawieniu włacznika świateł w pozycji "0" nic się nie świeciło?

Pin 3 z włącznika mam podpięty z pinem 32 MCE, ale to niczego nie zmienia.

Może masę do modułu DRL zamiast ze śruby trzeba by poprowadzić z włącznika świateł?

Opublikowano
  • Autor

Grzechu to po co montowales włóczki drl,bo kombinujesz i nie wiem po co

Opublikowano

Po co w ogóle pin32 z MCE?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.