Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak haha. Zgaszeniu silnika. Nawet czekalem dluzsza chwile bo myslalem ze napiecie jest w instalacji i dlatego na nowo sie zapalaja...

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Po co sprawdzać ładowanie na zgaszonym silniku :P

Opublikowano
  • Autor

Moduł zawsze zapala światła na parę sekund jak auto się gasi ?

Opublikowano

Nie mozna bylo tak od razu [emoji14] nie da sie tego wyeliminowac? Aby sie nie wlaczaly?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Myślę że zastosowanie jakiegoś stabilizatora napięcia np. LM317,powinno pomóc.

Bo automat się wzbudza przy przejściu z mijania na DRL. Albo usunąć jakiś kondensator który, podtrzymuje napięcie, jego rozładowanie jest właśnie tym że świecą.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Opublikowano
Nie mozna bylo tak od razu [emoji14] nie da sie tego wyeliminowac? Aby sie nie wlaczaly?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka



Masz do niego podpięty +po stacyjce?
Myślę że nie masz jak dasz to będziesz miał problem z głowy
Opublikowano

plus mam dany po bezpieczniku do głównej szyny. A jak rozwiązać sprawę living home? bo to też mam w opcji. Jak podłącze po stacyjce, to jak auto będę zamykać to living home nie bedzie banglać?

Opublikowano
plus mam dany po bezpieczniku do głównej szyny. A jak rozwiązać sprawę living home? bo to też mam w opcji. Jak podłącze po stacyjce, to jak auto będę zamykać to living home nie bedzie banglać?


http://allegro.pl/showitem/description/5998924996.html

Masz tam rozpisane jak powinno wyglądać +12 po stacyjce
Opublikowano
Dnia 7.11.2016 o 13:21, Bilder napisał:

Panowie pytanie mam jaki model modułu kupić ?
ten od be-smart ?? http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-dziennych-drl-dzienne-nr-1-i6152010693.html#thumb/1

Dodam, że chodzi mi tylko o 30 %
wlącznika drl montować nie będę, załączanie będzie po stacyjce.
Nie posiadam włącznika swiateł z auto.

Schemat dobrze rozumiem ?

czerwony (pod bezpieczniki stały +)
fioletowe

Gniazdo B (23-pin)

Pin 16 – Zasilanie prawego światła drogowego [biało/żółty]fioletowy przewód
Pin 18 – Zasilanie lewego światła drogowego [biało/czarny]fioletowy przewód

niebieski masa
czarny do plusa po stacyjce?
Zielony w pin 3? Gniazdo C (32-pin)
Pin 3 – Zasilanie lewego światła postojowego (WY) [szaro/czarny]p.zielony wpinasz w jeden z nich

Pin 5 – Zasilanie prawe światła postojowego (WY) [szaro/czerwony] p.zielony drl gaśnie po postoju

A ten żółty ze schematu pod co podłączyć aby działało doświetlanie drogi do domu z drogowych (w ogole ma to sens ?:D )

Chyba, że na moje okrojone potrzeby macie pomysł na inny moduł ? Bo żarówki już ogarnąłem te 8500k :D

Udało Ci się podłączyć moduł według tego schematu, w aucie pod kierownicą czy tylko podłączenie w komorze silnika?

Będę wdzięczny za pomoc, bo chciałbym to podłączyć bezpośrednio w aucie pod osłoną kierownicy a nie ciągnąć kable w komorze silnika ;)

Opublikowano

Przecież opis z pierwszego posta dotyczy montaży pod kierownicą.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I światła działają teraz super mieliście rację;) Warto od razu podłączyć plus po stacyjce, aby nie denerwowały włączające się drl po wyłączeniu mijania lub gaszeniu silnika. Pozdro :D 

Opublikowano
I światła działają teraz super mieliście rację;) Warto od razu podłączyć plus po stacyjce, aby nie denerwowały włączające się drl po wyłączeniu mijania lub gaszeniu silnika. Pozdro [emoji3] 

[emoji106] no i git
Opublikowano

Proszę pomoc w dobrze modułu DRL z allegro , aby móc korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w aucie.
audi a4 b6 2002 z takim osprzętem:
- Lusterko fotochromatyczne z czujnikiem światła (foto) 
- Lampy zwykłe żarówki (nie xenon) 
- Oryginalny CLH (foto) 
- przełącznik świateł z "auto" (foto) 

Dzięki
4dd2a66bbea4220975a43c530d86177a.jpgb9ac302a9862f482399c7e1678348e4e.jpg05976a469201f340d9d9a1995f7777fa.jpg

Opublikowano

A pierwszy post sprawdzałeś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Masz za 109 zł od proeltec. To samo, co w pierwszym poście.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłem przekaznik RLY 4120 jak na zdjęciach, piny ma takie same jak 0004. Czy on będzie pasował?
11c085fd8d9dd8a9b1e6a6cbd0f774b7.jpgce232cddd97e5f5b39300c0e561121fc.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Już doszedłem że przekaźnik jest ok tylko piny trzeba zamienić. Problem powstał inny. Moduł od kogla i po wyłączeniu go wyłącznikiem drl nie załącza się ponownie. Dopiero po zgaszeniu i odpaleniu silnika. Niby nic ale jednak ;-) nie tak jak trzeba

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zamontowałem moduł drl i przy dziennych cały czas drga przesłona.

Jaką diodę i gdzie zamontować ją należy aby rozwiązać problem?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Też wnosze się z zamiarem zamontowania takiego modułu od proeltec. Czy mogę go podłączyć bez jakiś przekaźników itd czyli jak w instrukcji czyli plus do plusa z aku, minus do minusa z aku i dwa kable do długich, jeden do pozycyjnych i powinno sie włączać automatycznie, tak napisane u producenta modułu??

Mam bixenon (świeżo przełożyłem z B8) i jak wygląda sprawa z drganiem przesłony?? Widze kolega wyżej ma z tym problem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.