-
przetyc zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Będe zakładał zestaw 320/288 i pytanie do znawców tematu kojarzycie jaki nr klocków dobrać na tył?? Gdziekolwiek dzwonie to chcą dobierać po VIN a przecież to nie z mojego auta... Na forum przewinął się symbol FDB1636 czy to dotyczy właśnie klocków tył pod tarcze 288??
-
Usunięcie katalizatora
Wyciąłem kata i wstawiłem DP. Efekty dźwiękowe i dynamika na plus tylko takie pytanie do tych co wycieli katy w swoich 1.8T. Czy u Was też tak śmierdzi spalinami?? Na zimnym jest strasznie, na ciepłym też dalej czuć. Mam Bexa po chipie może dlatego tak śmierdzi bo jest za bardzo podlany tzn za duża dawka paliwa??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pytanko. Czy jarzma z Audi A5 3.0TDI pasują do zacisków 320mm z B7???
-
Wakacje w Chorwacji
Class + to chyba coś w rodzaju naszej Vervy
- Brak mocy
-
Spoty wrocławskie
Nie ma sprawy podjadę! Jutro po robocie będę jechał nawet w tamte krainy
-
Spoty wrocławskie
Koledzy czy jest ktoś we wro co ogarnia VAGa i za flache wyłączyłby mi światła tryb skandynawski??? Chce założyć DRL w długich, a to włączanie świateł po zapłonie mi przeszkadza...
-
Montaż zaworu upustowego BOV
Mam BEXa dłubniętego programem, na dniach wrzucam DP i dodatkowo zamarzyło mi się "pssst". Widzę że ogólnie atmosfera nieciekawa jeśli chodzi o zawory upustowe i naszymi 1.8T sie nie lubią. Co myślicie o hybrydzie DV od properfekta niby dedykowanej do 1.8T?? Wybić sobie z głowy?? Zasada działania tego ustrojstwa chyba trochę inne niż BOV?? To taki zamiennik oryginalnego DV tylko że robi "pssssst"? Ktoś może jeździ lub jeździł na properfekcie w 1.8T i chciałby opisać wrażenia ??
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Ktoś może jeździ lub jeździł na hybrydzie DV properfekt w 1.8T i chciałby opisać wrażenia ??
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Montował ktoś?? Przekonuje mnie, że to ponoć nie jest chińczyk. "Teraz Polska" http://allegro.pl/emulator-zmieniarka-mp3-sd-usb-do-audi-vw-seat-8-p-i6875064724.html
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Czytam ten wątek i nie wiem co mam o tym myśleć. Według producenta PFR6Q v-line i PFR6Q laser platinum to świece platynowe. Tu na forum kilka razy przeczytałem że Vline to świece niklowe. To chyba się ktoś tu myli?? NGK V-Line jest ze specjalnym wcięciem i też nie wiem czy to jest jakaś super ulepszona wersja skoro równolegle sprzedają dwa modele PFR6Q za takie same ceny...
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Też wnosze się z zamiarem zamontowania takiego modułu od proeltec. Czy mogę go podłączyć bez jakiś przekaźników itd czyli jak w instrukcji czyli plus do plusa z aku, minus do minusa z aku i dwa kable do długich, jeden do pozycyjnych i powinno sie włączać automatycznie, tak napisane u producenta modułu?? Mam bixenon (świeżo przełożyłem z B8) i jak wygląda sprawa z drganiem przesłony?? Widze kolega wyżej ma z tym problem...
-
Lpg 1.8 T Bex(sprawdzone podzespoły)
A co myślicie o Goldzie GT??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ja i moja BEXa witamy użytkowników tego forum
-
Lpg 1.8 T Bex(sprawdzone podzespoły)
Potrzebuje porady. Poczytałem lpg forum i wątki związane z 1.8 T. Im więcej czytam tym większy bałagan w głowie. Do rzeczy: Planuje zagazować swojego BEX-a, dłubnięty programem na 215-220KM. Od gazownika z Wrocławia dostałem oferte na Qbox + wtryski barracuda 130+ reduktor AC R01 250 czerwony. Poczytałem że reduktory AC R01 250 troche wadliwe, dużo poleca KME Gold, Barracudy dobre wtryski ale zastanawiam się czy wydadzą na tą moc. Poczytałem że mają wydajność 50KM/cylinder Dodatkowo mój tuner zalecił mi żeby szukać instalacji z zapasem na min 270 KM. Pomóżcie, co polecacie?? Może macie Bexy na LPG po chiptuningu?? Jeżeli tak to na jakich podzespołach jeździcie??