Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu DRL w światłach drogowych


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiecie może jaki ma numer taka kostka co idzie do ori włącznika drl? ew może ktoś ma na sprzedaż taka wtyczkę najlepiej z kawałkiem kabelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie podpiąłem moduł DRL pod MCE i wszystko ładnie działa jak w pierwszym poście poza jednym co parę sekund drgają mi przesłony na bixach myślałem, że dam diody i po kłopocie ale po przeanalizowaniu podpięcia diodek chyba nie ma takiej opcji trzeba moduł przenieść pod maskę i pociągnąć kabelki do lamp dopiero wtedy można rozdzielić zasilanie na h7 i bixenon diodami. Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie proszę o pomoc, dodatkowe pytanie czy taka mrugająca przesłona dostaje mocno po d*pie i może szybko paść, czy olać temat i tak ją zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego do lampy idzie jeden kabel zasilający długie od MCE:wink: dopiero w lampie idzie rozdzielić sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego do lampy idzie jeden kabel zasilający długie od MCE:wink: dopiero w lampie idzie rozdzielić sygnał

Właśnie do tego już doszedłem po obejrzeniu lampy, kabelki rozdzielają się dopiero na kostce wew. lampy, jeden idzie na długie fioletowo czarny i drugi zielony na przesłonę czyli d*pa z podłączenia pod MCE trzeba położyć kable do lamp co w tym przypadku mija się z ideą umiejscowienia DRL pod kierownicą przy MCE. Lepiej DRL wrzucić pod maskę, podpiąć pod akumulator i lampy wstawiając diody. Może ktoś jeszcze podpowie, którędy najlepiej jest wprowadzić przewód do wnętrza lampy aby jej nie zaszkodzić? i jak z tą przesłoną czy mocno męczy ją to mruganie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy na dzien mrugasz? Jeden raz? To tylko elektromagnes wiec nic mu nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy na dzien mrugasz? Jeden raz? To tylko elektromagnes wiec nic mu nie bedzie.

Kolego tu nie chodzi o moje mruganie przesłona non stop dostaje napięcie 4,5V z DRL w praktyce co 5-6 sek. próbuje się otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak napiecie z drl. Czyli trzeba wlutowac diode? Tylko wtedy w ogole nie bedzie drogowych na ksenonie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam tak rozwiązane:decayed:

miga to co ja chce i wtedy kiedy ja chce :grin:

żadnych problemów z przysłoną :naughty:

DSC05422.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki czy taki przekaźnik będzie ok żebym miał sterowanie z włącznika drl ? moduł AUTOMAT włącznik DO ŚWIATEŁ DZIENNYCH tanio (4192528806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam tak rozwiązane:decayed:

miga to co ja chce i wtedy kiedy ja chce :grin:

żadnych problemów z przysłoną :naughty:

zastanawiam sie czy podpinac halogeny jako dzienne czy jak wiekszosc z drogowych... mam juz prawie kompletne bixy i przelacznik AUTO. Sterownik mam LOW i nie mam czujnika zmierzchu. Sam chce decydowac kiedy bede wlaczal mijania. Czy mozna zrobic tak zeby dzienne/drogowe wlaczaly sie na AUTO a mijania i drogowe ksenon+H7 tak jak w oryginale?

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe B6 z H7. Chcę założyć bixy od S4. Chciałbym uruchomić światła dzienne z użyciem świateł drogowych. Zależy mi tylko na dziennych a reszta ma być jak oryginalnie czyli mijania na ksenonie a drogowe ksenon + H7.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak to normalnie działa:wink:

jedyny problem to przesłona z bixy bo jedne drgają,jedne nie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no::wink:

hymmm... czyli przekaźnik wpięty pomiędzy H7 i elektromagnes "puszcza" zasilanie dopiero gdy dostanie napięcie z ksenonu (kabla +12V) czyli jak włączysz mijania i wtedy w momencie włączenia "długich" zapala się H7 oraz reaguje przesłona i mamy drogowe z ksenonu:chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam tak rozwiązane:decayed:

miga to co ja chce i wtedy kiedy ja chce :grin:

żadnych problemów z przysłoną :naughty:

http://s27.postimg.org/laj6na2r7/DSC05422.jpg

Ucho daj jakiś opis do tej fotki jak to podpiąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no::wink:

hymmm... czyli przekaźnik wpięty pomiędzy H7 i elektromagnes "puszcza" zasilanie dopiero gdy dostanie napięcie z ksenonu (kabla +12V) czyli jak włączysz mijania i wtedy w momencie włączenia "długich" zapala się H7 oraz reaguje przesłona i mamy drogowe z ksenonu:chytry:

U mnie wogle nie drgala:wink: przekaźnik trafił w innym celu ale dobrze kombinujesz :naughty:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

ja to mam tak rozwiązane:decayed:

miga to co ja chce i wtedy kiedy ja chce :grin:

żadnych problemów z przysłoną :naughty:

http://s27.postimg.org/laj6na2r7/DSC05422.jpg

Ucho daj jakiś opis do tej fotki jak to podpiąłeś.

w weekend ogarnę opis brak czasu:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...