Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] A4 B6 by niewek


niewek

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę syf w środku ale prace pełną parą więc nie ma czasu na pierdoły :grin:

:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nakladki RS4, ktore mialem od Ciebie kupic w koncu sie "znalazly".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było od razu rzezać zderzak s-line przód

środek jak najbardziej na duży plus :D super kiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

jak Ci działa lusterko fotochromiczne , bo też nie dawno nabyłem ale jeszcze nie zamontowany :kwasny: , jak kostka pinowa wchodzi jeźli można wiedzieć :decayed: , a po za tym autko zacne :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka szyba z czujnikiem deszczu??

jak chcesz czujnik deszczu to MCE z b7... jak przekładka na MCE z b7 to dodatkowo

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-czujnika-deszczu-mce-swap-b7-180471/

a kolorek zajeb... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybę kupiłem Pilkingtona, pod duży uchwyt (ponieważ takie kupiłem lusterko fotochromatyczne ). Czujnik oczywiście jest w planach (zarówno jak i swap na mce z b7) ale to jeszcze trochę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kolega ze znajomych okolic bo mam dzialke w nowym miescie a w białej dość często bywalem swego czasu :) jakie koncowki zamontowales? zmienily cos dźwięk? no przydały by sie troszke wieksze. fele takie jak u mnie ;)

Końcówki to Buzzer 80 mm. Końcówki raczej dają tylko wygląd, zmiany dźwięku nie zauważyłem.

Końcówki tak jak powiedziałem narazie małe bo zderzak seria. Nie chce żeby wyglądało to jak większość beemek e36 z basowym tłumikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dokładki s-line albo zderzaka s4 wrzucę już 90 ultera :wink:

---------- Post dopisany 16-03-2014 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 20:48 ----------

Kierownica sprzedana :facepalm: Zamiast niej wpadnie multifunkcja z B8 obszyta białą lub niebieską nicią, tak samo przeszyta nakłada na hamulec ręczny :wink:

Dodatkowo trwa kompletowanie gratów na swap na quattro :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie polelciales z modami :-) po fmic pewnie trzyma doladowanie sporo dluzej ? Ile wyszlo malowanie dokladek i progow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie polelciales z modami :-) po fmic pewnie trzyma doladowanie sporo dluzej ? Ile wyszlo malowanie dokladek i progow ?

No trzyma trzyma :wink:

Dokładki + cały przedni zderzak wyniosło mnie chyba 400 zł :wink:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 21:57 ----------

Taka sytuacja :banan::banan::banan:

8gp2.jpg

Kodowanie immo pokonane, licznik od eSy on board :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...