Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] A4 B6 by niewek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

...

Opublikowano
  • Autor

Trochę syf w środku ale prace pełną parą więc nie ma czasu na pierdoły :grin:

:naughty::naughty:

Opublikowano

fajna kiera i siedziska :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki :decayed:

Opublikowano

Widze, ze nakladki RS4, ktore mialem od Ciebie kupic w koncu sie "znalazly".

Opublikowano

trzeba było od razu rzezać zderzak s-line przód

środek jak najbardziej na duży plus :D super kiera

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Flyer PW

Opublikowano

jak Ci działa lusterko fotochromiczne , bo też nie dawno nabyłem ale jeszcze nie zamontowany :kwasny: , jak kostka pinowa wchodzi jeźli można wiedzieć :decayed: , a po za tym autko zacne :slina:

Opublikowano

Środek miodzio:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :wink:

Opublikowano

Małe kominy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Eee tam, dobre są :decayed:

Opublikowano

a jaka szyba z czujnikiem deszczu??

jak chcesz czujnik deszczu to MCE z b7... jak przekładka na MCE z b7 to dodatkowo

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-czujnika-deszczu-mce-swap-b7-180471/

a kolorek zajeb... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Szybę kupiłem Pilkingtona, pod duży uchwyt (ponieważ takie kupiłem lusterko fotochromatyczne ). Czujnik oczywiście jest w planach (zarówno jak i swap na mce z b7) ale to jeszcze trochę :decayed:

Opublikowano

widze ze kolega ze znajomych okolic bo mam dzialke w nowym miescie a w białej dość często bywalem swego czasu :) jakie koncowki zamontowales? zmienily cos dźwięk? no przydały by sie troszke wieksze. fele takie jak u mnie ;)

Opublikowano
  • Autor
widze ze kolega ze znajomych okolic bo mam dzialke w nowym miescie a w białej dość często bywalem swego czasu :) jakie koncowki zamontowales? zmienily cos dźwięk? no przydały by sie troszke wieksze. fele takie jak u mnie ;)

Końcówki to Buzzer 80 mm. Końcówki raczej dają tylko wygląd, zmiany dźwięku nie zauważyłem.

Końcówki tak jak powiedziałem narazie małe bo zderzak seria. Nie chce żeby wyglądało to jak większość beemek e36 z basowym tłumikiem :wink:

Opublikowano

nie mowie o rynnach deszczowych :) ale troszke wieksze by sie przydaly. Patrzac nawet u mnie seria to jakas mala sie wydaje :) Ja na wiosne bede cos dzialal i mysle miedzy 90mm a 100mm

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja do dokładki s-line albo zderzaka s4 wrzucę już 90 ultera :wink:

---------- Post dopisany 16-03-2014 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 20:48 ----------

Kierownica sprzedana :facepalm: Zamiast niej wpadnie multifunkcja z B8 obszyta białą lub niebieską nicią, tak samo przeszyta nakłada na hamulec ręczny :wink:

Dodatkowo trwa kompletowanie gratów na swap na quattro :banan::banan::banan:

Opublikowano

Ladnie polelciales z modami :-) po fmic pewnie trzyma doladowanie sporo dluzej ? Ile wyszlo malowanie dokladek i progow ?

Opublikowano
  • Autor
Ladnie polelciales z modami :-) po fmic pewnie trzyma doladowanie sporo dluzej ? Ile wyszlo malowanie dokladek i progow ?

No trzyma trzyma :wink:

Dokładki + cały przedni zderzak wyniosło mnie chyba 400 zł :wink:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 21:57 ----------

Taka sytuacja :banan::banan::banan:

8gp2.jpg

Kodowanie immo pokonane, licznik od eSy on board :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.