Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki w zawieszeniu po wymianie kompletu wachaczy i amortyzatorów( PRZÓD)


kuzi_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich!

Otóż jak w temacie zmieniłem cały komplet zawieszenia + amorki przód cały i wszystko było ok dopóki i wyjechałem z garażu:( od strony kierowcy w lewym kole słychać stuki:(:( prawa strona cichutko a lewa coś nie gra.... byłem na stacji diagnostycznej i koleś powiedział że wachacze są ok ale że coś go amortyzator niepokoi...ale niby dlaczego przecież nówka sztuka??? czy może to być amortyzatorem???mozliwe że źle skręciłem amorka??

Pilnie proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy kolego ?? bo jak to mówia niektóre czesci pewnych firm to juz w katalogu pukaja :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nawet nie pamiętam co to za firma:P ale jeden amor kosztował mnie 90zł.....a jeżęli chodzi o wachacze cena za komplet 999 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobną sytuację. niestety trzeba wyjac amory i skrecic jeszcze raz dokladnie i z odpowiednia siłą. byc moze nalezy tez wymienic gumowe poduszki i odboje. jesli amortyzator nie jest orginalnym zamiennikiem problem moze sie powtarzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 90zł to słaby amorek kupiłeś Ja miałem tak ze mi amorek pukał wystarczyła mała nierówność pod kołem i sie odzywał kupiłem amory przednie za 350zł i cisza :) możliwe ze u cb tak jest ale Nie musi Zrób tak jak golega pisał rozbierz i skręć na nowo i mocno dokręć wszystko i zwróć uwage na gumy jAk WYGLĄDAJĄ

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

Kolega*:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dziękie wielkie za podpowiedzi jutro zabieram się za demontaż amorka:) tylko się zastanawiam poniewaz na początku kwietnia planuje zakup zawieszenie gwintowanego myślicie że to dobry pomysł?? czy lepiej kupić same sprężyny?? chcę obniżyć moją audi jakieś 40mm będzie bardzo twardo na 17r 225/45 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze bd twardo Ja mam zwykły zawias i mam 17 to powiem ci ze po wyrwach słabo sie jedzie po równym asfalcie ok fajnie Ale jak na nasze drogi to nie polecam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej założyć np sprężyny eibach -30mm na fabrycznych amortyzatorach i będzie lepiej :) tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakasś firma QUITON HAZEL tłumacząc na polskie ,,chińskie gówno'' masakra....NIe ząłuj kasy i szukaj LEMFORDERA LUB MEYLE :):wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...